Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy tűnik, hogy kezdek belemás...

Úgy tűnik, hogy kezdek belemászni egy megfázásba, nem nagyon merek közel hajolni a kisfiamhoz. Nem fogja rossz néven venni, hogy nem puszilgatom annyit, mint máskor?

Figyelt kérdés
Kapar a torkom és kezdek taknyosodni is. A 3 hónapos pici fiamat gyakran szoktam puszilgatni, de most inkább próbálok nem túl közel hajolni hozzá. Félek, ha ez napokig tart, úgy fogja majd értelmezni, hogy eltávolodtam tőle. Persze tisztes távolból most is beszélek hozzá, mosolygok, amit viszonoz is. De gondolom, hiányzik neki a testi közelség, ahogy nekem is. Túlparázom a dolgot?
2009. márc. 5. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem parázod túl. Szerintem ilyenkor minden kisbabás anyuka így gondolkodik. Vegyél a patikában maszkot, és használd napközben, így kisebb az esélye, hogy a bacikat átadod a kicsidnek.
2009. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

túl:))

szedjél gyorsan vmit, ha szoptatsz, akkor homeoptiásat, hogy ne csússz bele nagyon.

egyébként amikor rajtad kiütközik a nátha bármely tünete, akkor már napokkal korábban belédkerült a dolog. ilyenkor a szervezeted már termeli az ellenanyagokat ezerrel, hogy hamar gyógyulj, szóval ha pl. tegnap még puszilgattad, akkor ugyan ott vagy, mintha ma is megpuszilgatnád sajnos.

persze nem mondom, h puszilgasd, csakhát ez van.

2009. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Párom is beteg volt, sokat segített a kisfiam körül, de a baba mégsem lett beteg. Csak anyatejes, talán ez is segített. De mi sem tudjuk megállni, hogy ne puszilgassuk, ugyanúgy.
2009. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család megbetegedett, és a 4 hónapos, tápszeres kislányommal ugyanúgy foglalkoztam, mint előtte. Gyakrabban mostam kezet. Szerencsére, csak kicsit taknyos lett, de arra meg ott az orrszívó...
2009. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé elkaptam.Szoptatom a babát, így az ellenanyag megkíméli a komolyabb bajtól.egyébként elkerülhetetlen az érintkezés, így átadjuk a bacikat.:)
2009. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy anyatejes-e. Mert ha igen akkor nem kell félned. Esetleg vegyél fel egy orvosi maszkot. Én ilyenkor bevettem napi 2000 mg C vitamínt, mert az anyatejen keresztül a baba is hozzájut. A lányom 7 éves, minden hónapban egyszer legalább beteg volt, de az 5 hónapos kicsi sosem kapta el.
2009. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tápszeres :( Ez a maszk jó ötlet, beszerzek egyet.
2009. márc. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!