Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem 5 hónapos...

Hogy öltöztessem 5 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Hát már teljesen kivagyok,hogy mit adjak rá, tegnap egy hosszú ujjú body, vékony pólóval volt rajta, és totál melege volt, nem kevés még neki ilyenkor egy body magában? Vagy ti hogy öltöztetik ha sétálni mentek, és a lakásban???
2011. ápr. 23. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rétegesen, abból mindig tudsz levenni.
2011. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen túlöltöztetem...nekem meg ebből kellene kigyógyulni.Tegnap egy harisnya volt rajta,egy cicanaci,egy body,egy vékony hosszuuju és egy ruhácska.Amikor feltámadta a szél vagy árnyékban voltunk volt hogy ráadtam a sapkát is és a farmerkabátot is.Igaz ez már este 5 felé volt.
2011. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sétához egy farmernacit, hosszabb szárú zoknit és kis tornacipőt adok alulra, felülre pedig egy rövid ujjú bodyt és egy vékony pamut hosszú ujjú felsőt. Sapit nem, csak egy hajpántot kapott, ami védi a fülecskéit. Így pont komfortosan érzi magát ebben az időben.

Itthon egy hosszú vagy rövid ujjú vékony body van rajta és egy melegítőnaci + egy pici zokni. Éjszakára csak egy rugi + 1 takaró.

2011. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!