Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel a hat...

Hogyan öltöztessem fel a hat hónapos lányomat, ha bevásárolni megyünk, állandóan leizzad?

Figyelt kérdés
Auchan, Tesco, 5 percre vannak kocsival, nem szoktunk fűteni míg odaérünk, mert mire levetkőztetem, ott vagyunk. VIszont mikor bemegyünk, és leveszem róla a sapit, overállt, be van izzadva teljesn, így volt már, hogy hazajöttünk, mert féltem, hogy megfázik. Az overáll nagyon vastag, prémes belülről, talán ez már sok ilyen időben? Alatta egy ujjatlan rugi, és egy hosszú ujjú body van. Ti hogyan öltöztetitek ilyenkor?
2010. febr. 19. 08:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Vegyek neki egy vékonyabb overállt, vagy mit kellene ilyenkor ráadni, hogy ne izzadjon le ennyire?
2010. febr. 19. 09:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Tök jól öltözteted,azt az overált le ne cseréld.


Én,saját magamból indulok ki gyerekemnél is mindig,amikor ilyen út van leizzadok...


A képlet egyszerű:)Vigyél egy textilpelust,törölgesd át ahol éred, a tarkóját stb...és takard be egy vékony takaróval,amikor bent vagytok.Nem fog megfázni ne félj:)Ilyenért ne menj haza ^^

2010. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most cseréltem le az overállt naci+kabátkára és így sokkal egyszerűbb elmenni mindenhova. Csak leveszem a kabátot és a sapit és vígan elvan. Szerintem overáll-ban csak sétálni jó, a többi nagyon nyűgös.
2010. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a feje izzad le leginkább, szerintem a sapkával van a gond. tiszta víz volt a feje, úgyhogy nemrég szépen hazajöttünk, ennyi volt a vásárlás. persze, ez nem megoldás, hogy indulás hazafelé, de félek, hogy megfázik.
2010. febr. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!