Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérjünk a keresztszülőktől?

Mit kérjünk a keresztszülőktől?

Figyelt kérdés
Juniusban kereszteljük a kisfiamat, akkor lesz 8 hónapos és a leendő keresztanyja azt mondta, hogy gondoljuk ki mit szeretnénk, mert ugye az illik, hogy arany nyakláncot vesz, de ő azt mondta, hogy mire hordani tudná, lehet nem fog neki tetszeni, kimegy a divatbol...stb.,inkább majd megveszi neki 15 év mulva!De akko mit kérhetnénk?
2011. ápr. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én semmilyen ékszert nem fogadnék szívesen, megmondom őszintén, se fiúnak, se lánynak. Megoszlanak a vélemények, mert sokan kérnek és örülnek használati tárgynak, sokan meg örök emléket szeretnének inkább. Én örülnék bicikliülésnek, hintának, névvel ellátott takarónak, falvédőnek, ágyneműnek. (pl: Kisvakondos)
2011. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Èn is azt kaptam de 15 év múlva is szép volt.

De ezt a keresztszülöknek kell kigondolnia szerintem. gondolom nektek mindegy ha egy csomag pelenkát adnak vagy egy arany láncot. én híve vagyok az értékálló dolgoknak, de ezzel nem mindenki így van, van aki jobban értékeli pl egy drága játékot vagy ilyesmit.

2011. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét!

Én is hintát,bicikliülést,csúzdát,medencét,triciklit stb kérnék aminek később is hasznát veszitek!Pl:a csúzda évekig jó!Mi pl egy utazóágyat kértünk a fiúnknak a keresztszülőktől akkor volt 6 hónapos!

2011. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:vagy még eszembe jutott az autós ülés,azt is évekig használnátok!
2011. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, valami nagyobb dolgot kérjetek, amire szükségetek van. Mi játszószőnyeget, babakocsit kaptunk, utána utazóágyat. De lehet kérni gyerekülést, triciklit, akár bébiőrt is, ha még nincs, az ágyneműt is szeretem, esteleg valami márkásabb gyapjútakarót, gyapjúhálózsákot, azok is szépek, gyerekszobába valami komolyabb lámpát, akár komódot is, vagy kis szőnyeget. Igazából ti tudjátok, mi hiányzik még a repertoárból. Úgy gondolom, hogy az ilyen ajándékoknak csak a képzelet szab határt. Én startból tudtam 5-6-ot felsorolni:)
2011. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 borzas20 ***** válasza:
Kereszt fiúnknak egy hónapja volt a kersztelője triciklit vettünk neki.Állandóan benne ül,nagyon tetszett neki és a szülőknek is.A kisfiú most volt egy éves.
2011. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz! Jó dolgokat írt!
2011. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!