Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérjünk a keresztszülőktől?

Mit kérjünk a keresztszülőktől?

Figyelt kérdés

Kisfiam jövőhónapban lesz 1 éves!A keresztszülők kérdezték mit vegyenek neki de sajnos nem nagyon van ötletem!Vagyis lenne csak az nem fér bele a keretbe mert kb 5 ezer ft-ot szánnak a keresztszülők(ne értsen félre senki én ennek is nagyon örülök!)

Van neki bébitaxija,triciklije,kismotorja,hintája,járássegítője,nagyon sok játéka,tőlünk csúzdát kap,egyik nagymamától felfújható medencét,homokozót Apa csinál neki.

Adnátok tippeket a ti 1 év körüli babátoknak milyen játékai vannak vagy ti mit kértetek,kaptatok az első szülinapra ami nagyjából belefér az 5 e ft-ba és ami mondjuk hosszú távon is ki lehet használni!

Köszönöm előre is a tippeket esetleg linkelhettek is!


2011. ápr. 27. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:

könyvet!


mondókás mesés könyvet

dévédét

mert látom kinti játékai vannak.


esetleg ruhát ?

2011. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
könyvet (a fiamnál ez lassan egy éve nagy kedvenc: [link] [link] ), kerti sátrat (a fiamnak micimackós van, nagyon szereti:D)
2011. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könyv. Abból sohasem elég
2011. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt jó dolgok vannak jó áron, még a házhoz szállítás se drága. Én mindig ezt küldöm el a rokonoknak,h. innen válogassanak ár és kor szerint is lehet szűkíteni. Kisfiamnál most dömper és talicska mánia van :).

2011. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van biciklid, és még nincs rajta gyerekülés, akkor azt.Tudom, hogy elég drágák is vannak, de esetleg a család közösen megveheti.
2011. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

rengeteg könyve van már!

4.-nek:köszi a linket,szétnézek majd

Utolsónak:köszi a tippet de már van biciklisülésünk és már régóta bicajozunk!

Köszi mindenkinek!

Szerintetek bébi napszemüveg?vagy ugráló csacsi?vagy van lap top ekkora korú babáknak??vagy sátorra gondoltam még,ilyen:

[link]

2011. ápr. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!