Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csörös pohár, pohár? Ki hogy...

Csörös pohár, pohár? Ki hogy és miből mikor tanította meg a gyerekét inni?

Figyelt kérdés
Fiam nyolc hós és egyszerüen néha ideges leszek mikor inni probál és az egész a fölsőjén van.
2009. márc. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig valahol el kell kezdeni...nem fog mindjárt tökéletesen inni

Én olyan csőröset vettem neki, amiből nem folyik akkor sem ha felfordítja. 3 nap volt, de megtanulta, hogy igyon belőle, addig csak játszott vele.

Azért választottam ezt a megoldást, mert sokat utazunk, és a kocsiban nem tudom pohárból itatni, de ebből igen.

2009. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, mióta plusz folyadék kellett pohárból itattuk, hamar megtanulják ne add fel
2009. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak a szelepes csőröst adom oda,mert pl a cumisüvegen a cumit is addig nyomogatja a kanapén,ha nincs rajta a kupakja míg jól eláztat mindent.
2009. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem ivott a csőrős pohárból. Inkább a rendes pohárból akart inni.

Persze mind a nyakába ment,de akkor is abból ivott.

Én először csak pár cseppet adtam neki.Meg üresen próbálgatta.Még mindig van hogy nyakon önti magát,mert túl gyorsan iszik .Ez van. E nélkül nem tanulja meg.

Kitartás!

2009. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pohárból tanítom.

De sok-sok türelem kell! Mi már 2,5 hónapja tanulgatjuk. Én is 8 hónaposan kezdtem el pohárból itatni. A csőrösnek nem láttam értelmét, mert akkor 2x kell átszoktatni. Úgy voltam vele, szokja meg elsőre a rendeset. Most 10,5 hónapos. Nagyon kevés folyadékot iszik, de mostmár úgy kortyolgatja, hogy kevés megy mellé. Tegnap már egy :-))) kortyot teljesen maga ivott, fogta a poharat és maga emelte, döntötte, itta. Ja, és nem minden pohár jó neki!! Csak egyféléből hajlandó inni, ami tetszik neki! A többiből nem.

2009. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak kérdezném, hogy ti tartátok a poharat, vagy ő veszi a kezébe? Mert a lányom 7,5 hónapos, de csak úgy iszik belőle (csőrősből, pohárból), ha tartom neki, ő meg szétdobja a kezeit, még véletlenül sem fogja meg. Ha mégis, akkor ügyesen a szájába veszi, de nem dönti meg...
2009. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak!

Ennyi idősen még az én babám sem fogta meg a poharat. Csak 10 hónapos kora körül,de akkor magától akarta elvenni.

Még van időtök bőven,és az nagyon jó,hogyha már most iszik belőle.

2009. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!