Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vastagon öltöztetitek...

Milyen vastagon öltöztetitek a babátokat? Úgy ahogy ti öltöztök vagy egy réteggel vastagabban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, mennyire van meleg. Ha én még a bőrömből is kibújnék, akkor nincs értelme őt sem öltöztetni szerintem. Ilyenkor csak arra figyeltem, hogy a hasa, dereka mindig ha mással nem is, de egy pelussal be volt takarva.
2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sosem tartottam be a plusz egy réteget. Amíg babakocsis volt, télen a pléd volt a plusz réteg. Eddig 2x volt enyhén megfázva kisfiam, most 2 éves.
2011. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindég úgy néztem, ha nekem is melegem, akkor valószínű, hogy neki is. Sűrűn néztem a tarkóját,míg pici volt.
2011. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez függ az időjárástól és a gyerek életkorától. Milyen idős?
2011. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel nem mozog úgy, mint te, ezért mondják a +1 réteget. de ha csak kint ültök a kertben, parkban, strandon, ahol te sem mozogsz, ott ugyanazt érzitek.
2011. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ma 10 hósomra harisnya, farmer kantáros naci, rövid body, kis vékony pulóver, kabát sapi, cipő, így voltunk sétálni a városban. de pl tegnap sima nadrág volt rajta (nem kantáros), és kabát sem volt rajta, és a sapija is csak a fején volt, h ne süsse a nap...
2011. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!