Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok milyen...

3 hónapos babátok milyen méretű ruhákat hord, pont jók rá vagy nagyok?

Figyelt kérdés
Hány kg-val született és hány kg most?
2011. ápr. 25. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

3 hónaposan 68-as ruhákat hordott, kb 7 kiló volt.

Nem igazán értem a kérdést, pont jók voltak rá a ruhák. Ha nagy lett volna, akkor nem adtam volna rá a 68-ast, csak a 62-est. Vagy mire gondoltál pontosan?

2011. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74es ruhákat hord,3100grammal született,most 6kg
2011. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3930-cal született, most 7,3 kg és 68-asokat hordunk. Volt olyan, hogy a 62 már szűk volt, akkor már 68ast adtam, pedig néha még az nagy is volt.
2011. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, ahogyan az utolso hozzaszolo is irta, hogy a 62es mar pici, de a 68as meg nagy. En sem adtam volna ra a nagyot, de koztes meret nincs. Miert, szerinted egy baba eloszor pl. 62 cm egyik nap, masnap pedig mar 68?:)

Es eves elott meztelenul mertetek le?

Mi most leszunk majd 3 honaposak, de megcsak 5700 gramm vagyunk, 3700al szulettunk. Remelem, nem keves...

Es persze mar vagy 2 hete hordunk 68as meretet, ami eleinte nagy volt, de mostmar a legtobb pont jo ra, kiveve 1-2 farmernadragot. A bodyk, rugik mind jok.

2011. ápr. 25. 15:58
 5/9 A kérdező kommentje:
És úgy 7 kg (most vagy volt) 3 hónaposan a babátok, hogy anyatejes? Vagy tápszert kap?
2011. ápr. 25. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! 3. válaszoló vagyok. Mi egy héten egyszer mérünk, vasárnap a fürdés előtt (így etetés előtt) meztelenül. És mindig ugyanígy és a különbséget hízta a Drágám a héten. Csak anyatejet kap, 3 hónaposan voltunk 6300 grammosak. De nem minden baba hízik ugyanúgy. Az enyém tök keveseket eszik másokhoz képest és mégis szépen hízott eddig. Biztos a tejem is zsíros. :)

A rugikat hamarabb kinőtte egy méretben, mint a bodykat. Most is van még talán 1-2 62es bodym, de a rugik azok mind 68asok. :)

2011. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekünk van 74-es bodynk is:) Zarasak, azok elég picik szerintem.

Mi ugye a héten leszünk 3 hónaposak, eddig volt pár hét, amikor alig hízott, most megint elkezdett rendesen növekedni a súlya. Én úgy tudom, hogy féléves korára kell megduplázni a súlyát, addig még van idő. Meg kinézetre sem vékony baba:)

És úgy tudom, hogy a tápszeres babák híznak nagyon általában, de lehet, hogy tévedek.

2011. ápr. 25. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok, enyém csak anyatejes, de nagyon hízott az első pár hónapban.

Jó a babád súlya, nem kell minden 3 hós babának 7 kilósnak lennie. Az a lényeg, hogy legyen elég pisis-kakis pelus, ne legyen éhes, jó legyen a kedve, és azért valamennyit hízzon havi szinten.

2011. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ancsika34 ***** válasza:
Az én kisfiam 2650 grammal született a 36. héten, mot 5300g és 62-es ruhákat hord. Viszont van olyan body , amiből már 68- ast kell vennem.
2011. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!