Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt vagy külön? Hol legyen...

Együtt vagy külön? Hol legyen a baba? Velünk vagy lehet a közvetlenül mellettünk levő szobában?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos koráig velünk volt egy szobába ,2 hónapja át költöztettük külön szobába jobbakat tud aludni! Persze a babaőr be van kapcsolva és minden zajra ugrok!
2009. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első időkben még veletek legyen, legalábbis én úgy lennék nyugodt ha az első pár hétben, hónapban míg mi is hozzászokunk a picihez, jobb ha együtt vagyunk.Jobban oda tudsz figyelni rá, a légzésére, minden mozdulatára. Bár vannak légzésfigyelők, bébiőrök is.
2009. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet külön szobában is, de eleinte praktikusabb együtt aludni vele, mert többször fel kell kelni hozzá etetni. Persze lehet az Ő szobájánam is melette aludni vagy éjszaka átjárni hozzá. Egyik megoldás sem jobb a másiknál. Mi az első két babával egyszobás lakásban laktunk, úgyhogy egyértelmű volt a helyzet.
2009. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön szobában van a bébi mióta hazahoztuk. Nappal itt van velünk, de jobban szeret a kiságyban aludni mert megszokta az elejétől kezdve. Persze első időkben volt hogy ott aludtam vele az Ő szobájában. 2 hós baba anyukája
2009. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

A mi kislányunk kb. 7,5 hónapos koráig velünk egy szobában aludt, de sajnos (vagy mostmár azt mondom hál'isten) akkor át kellett költöztetnünk az ő kis saját szobájába, ugyanis az apukája olyan szinten horkolt, hogy minden éjjel 1-től nem tudott a gyerek tovább aludni! Úgy jöttünk rá, hogy mikor éjszakás műszakban volt, és csak én aludtam a picivel, akkor a gyerkőc este 7-től reggel 6-ig végig aludt!!

Persze mi is bébiőrzőzünk, és nagyon szépen végigalussza az éjszakákat. Tudom, hogy ha vártam volna vele mostanáig (1 éves), akkor már nem tudtam volna vele olyan könnyen megszokatni az új helyet.

2009. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
nálunk a mi hálószobánkban van a kiságya. tévét, ilyesmit már átköltöztettük a dolgozószobába, az ágyunkat jövő héten cseréljük ki egy ülőgarnitúrára. Így a baba marad abban a szobában, mi pedig átköltözünk a dolgozószobánkba, ami mostantól egyben a hálónk is lesz. Őt nem akartuk kimozdítani, megszokta már abban a szobában a tárgyakat, polcokat, hasonlókat. most 6 hós.
2009. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rögtön külön szobába raktuk de mindent hallok én se tudtam mit csináljak és kiprobáltuk a külszobát és bevált + van légzésfigyelöm is .
2009. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk külön van, rögtön a másik szobába, ami mellettünk van. Van bébiőrünk is, és az ajtó sincs becsukva.

11 hetes a fiam.

2009. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!