Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mennyit ártottam babámnak...

Most mennyit ártottam babámnak? Glutén tartalmú tejpépet kapott két alkalommal!

Figyelt kérdés

Eddig 4 hónapos kortól adható tejpépet kapott, ami nem tartalmazott glutént. Most ugyan azt a márkát vettem,csak 6 hótól adhatót, és sajnos figyelmetlen voltam, azt gondoltam,ez is ugyan olyan mint az előzőek, de ez sajnos tartalmaz glutént, és ezt sajnos csak most vettem észre.

Mire figyeljek? Mit okozhat ez nála?


2009. márc. 6. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
6 és fél hónapos a kislányom,és nincs a családban lisztérzékeny.
2009. márc. 6. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, ha nem allergiás. Ha nincs tünet legalább tudod, hogy nem érzékeny rá. Ha bármi szokatlant észlelsz azért hívd fel a dokidat.
2009. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz baj. Ha a 6 hónapos kortól adható pép ilyen, akkor adható. Az már más, hogy nem e allergiás rá. Reméljük nem :)

4 hós baba anyukája

2009. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Gondolom ha allergiás akkor minimum, hogy kiütések jelennek meg rajta.
2009. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis ártottál, ennyi idősen nyugodtan lehet neki adni kis mennyiségben. Az, hogy allergiás lesz-e rá vagy sem, nem befolyásolja hogy mikor kezded el adni neki! Amennyiben nincs lisztérzékeny a családban 6 hótól szerintem fokozatosan bevezethető.

(Bár anyukám ezzel nem egyezne...Azt mondja mivel nem volt teje 3 hónapos korunktól gyakran kaptunk glutén tartalmú ételt tesómmal, egyikünk sem allergiás...)

2009. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!