Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kell a...

Mennyi idős koráig kell a gyerekeknek a fenekébe mérni a lázat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
fél éves koráig mértem a fenekébe. Utána már hónaljba. Egyikünk se szerette a fenékbe mérést. :D
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ameddig tűri. :)
2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 10 hónapos koráig tűrte, utána vettem egy homloklázmérőt. Most ez van és szeretem. Megbízható (mert ugye sokan mondják, hogy nem az) Ellenőriztem magamon hónalj lázmérővel is.


Annak az anyukának csak gratulálni tudok, aki meg tudja mérni hónaljban egy pici baba lázát. :))

2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom 15 hónapos és ma is popóban mértem neki. Oldalra forditom és adok valami érdekeset a kezébe. Semmi gond.
2011. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én csak a popsijába tudom mérni(20hós),és így is nagyon sír.Utálja!

2011. ápr. 26. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Ssoem mértem popóban, de nem is volt még csak kétszer lázas.

Most két és fél éves múlt.

2011. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En fulmerovel merem szuletesetol fogva.
2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam, múltkor megpróbáltam neki hónaljban mérni, de valami nagyon alacsony eredmény jött ki, szóval kicsit tanácstalan vagyok. Lehet, hogy érdemes lenne beruházni egy homloklázmérőre, a kórházban is olyat használtak, szerintem tök jó találmány.
2011. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmi extra nincs a hónaljban mérésben. Mindig az ölembe ültetem, átkarolom a kezét kicsit odaszorítom és ennyi. Közben énekelek, vagy valami játék van a másik kezemben vagy csipcsipcsókázok az egyik kezén, gyors eltelik az a pár perc. Semmi különös nincs benne, szóval nem kell gratulálni :D Mostmár másfél éves, teljesen természetes neki ez a felállás. Elég sokat beteg, mert a nagy az oviból hazahoz mindent, így havi rendszerességgel gyakoroljuk.
2011. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!