Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Quinny...

Mi a véleményetek a Quinny Buzz babakocsikról, annyira beleszerelmesedtem, csak a sportrészt szeretném, hordozó, mózes nem kell?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, és biztos jó is (könnyen kezelhető, stb.)

De NAGYON drága!!! Csak akkor vennék ilyet, ha anyagilag nem viselne meg.

2011. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, én imádtam, könnyen irányítható, tényleg szuper. De sajna a kisfiam nem szerette:( Nem állítható külön a lábtartója, így csak ücsörögni tudott benne, de ha elfáradt és ledöntöttem, akkor a kagylóülés miatt nem egyenesen feküdt benne, és jött az ordítás:( Lábak fent, popsi lent:(
2011. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,a kagylóülést szokni kell....de egyébként állítólag sok szériahibája van!!!Én is akartam venni,de nagyon lebeszéltek...
2011. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt őrült drága és dögnehéz. Másrészt, pont ma néztem, olyan szabad az egész, sem oldalról, sem sehonnan nem igazán védett a baba... szelesebb napon kifújja a szél az ülésből :) én nem vennék, bár tény, hogy marha jól néz ki és nagyon jó terepkocsi.
2011. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!