Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom nem tud...

2 hónapos kislányom nem tud meglenni nélkülem és nem is tud elaludni sehogysem? SOS, tanács kellene. Lejjebb

Figyelt kérdés

Tehát esténként már 2-3 óra mire elalszik, mert hiába tesszük be a kiságyába, nem alszik el.

Nappal ugyanez a helyzet.

Eddig ugye akkor aludt, ha evett és bealudt utána.

Most már nem alszik be egyszer sem, viszont ha álmos, nem tud elaludni.

Se ha altatom, se ha ringatom, se ha beteszem az ágyába.


Mit tegyek, mert ezt tudom, én rontottam el.

Nagyon kellene a segítség, mert ő nappal semmit, semmit nem alszik soha emiatt és este meg megvárjuk még 2 óra után nagy nehezen álomba eszi magát.

Ez így nem mehet tovább!!


Valaki azt mondja, hagyjuk sírni, mert kiheveri.

Ti hogyan gondoljátok ezt?


2011. ápr. 27. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hónaposan az én fiam is ezt csinálta. Napközben egyáltalán nem aludt, max. elszendergett, az estéink katasztrofálisak voltak. Aztán kértem itt tanácsot. Ami bevált, hogy odabújtam hozzá, a vállamra tettem egy textilpelust úgy, hogy az ő fejecskéjét is betakarjam vele. Az a baj ilyen korban, hogy túl sok inger éri őket, szeretnék felfedezni a körülöttük lévő dolgokat, és nem érnek rá aludni. :) Kitartás, elmúlik (pedig én sem hittem, hogy ennek valaha is vége lesz, de 1-2 hét, és jobb lesz).

Napközben próbáljatok jó sokat kint sétálni, most olyan szép időnk van, hátha elnyomja a levegő.

2011. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát, mintha büfiztetnéd, és akkor ráterítettél egy pelust?

Én szeretném, ha szeretne a kiságyában aludni. Így se teregetni, se mosogatni, se főzni nem tudok :(

2011. ápr. 27. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

2 hónapos a babád, honnan tudja, hogy kell elaludni? meg kell tanítani neki. olvasd el a suttogót, sokan esküsznek rá.

arra meg, hogy nem tud meglenni nélküled szintén azt tudom írni, hogy persze, 2 hónapos és te vagy az anyukája!

2011. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!