Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyos pici nem akar inni,...

Hanyos pici nem akar inni, hogyan juttasak bele folyadekot?

Figyelt kérdés
14 hos fiam reggel ota tobbszor hanyt. Orvos latta. Nem eszik nem iszik, probaltam mar kanallal, nurofen szuszpenzios adagoloval, csoros poharbol, sima poharbol itatni, de nem fogadja el. Kicsit szopizott, de az is kijott belole. Elso hanyos megbetegedese, rettegek hogy kiszarad. Kerlek segitsetek!
2011. ápr. 27. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor borzalmasan hánytam csak a jégkrém maradt meg bennem. A hideg nyugtatja a gyomrot. Adj neki vizes jégkrémet, fagyit.
2011. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,de egy ilyen kisgyerek akár fél nap alatt is kiszáradhat főleg ha még hány is.Azóta sem ivott semmit?
2011. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kicsim is hányt és hasmenése volt reggel. Én kanalanként adtam neki a teát, egészen addig amig el nem értünk a fél deciig. Kapott hipp ors-t és sárgarépalevet.

Még mindig igen csúnya hasmenése van, de mióta evett pár falat háztartási kekszet már legalább nem hányt. Jobbulást nektek is.

2011. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!