Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vagy tejitalt...

Milyen tápszert vagy tejitalt vegyek, ami tényleg finom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én még nem vettem, a körülöttem lévő anyukáktól hallottam, hogy a babylove-os jó, főleg a vanília ízű.
2011. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Tápszereknek mindegyiknek ugyan olyan izüknek kell lenni, mert az összes márkának ugyan abból kell hogy készítse a tápszert. A start megegyezik az anyatej összetételével, a többi meg csak erösebb.

de tejital biztos van sok, de azt 1 év alatt nem adnám, föleg hogy tuti tele cukorral.

2011. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy éves elmúlt, de van allergiás a családban, bolti tejet egyenlőre nem akarok. A sima Beba eddig jó volt, most elutasítja.
2011. ápr. 29. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Bebivitát veszek a Müllerben kisfiamnak. Az az érdekes, hogy korábban a tápszereknél iszonyat finnyás volt, a HA-s nem volt jó neki, a banános szintén nem, aztán csak a Bebát, és a nagyon vaníliás Humana jó éjt tápit fogadta el. Utóbbi kettőnek szerintem is jó íze volt. Aztán vettem ezt a Bebivitát, ami szerintem borzalmasan rossz, és mégis megissza, sőt, mondhatom, hogy imádja, mert reggel-este követeli, hogy TEJET! Azért (is) örülök ennek, mert ez csak 1090 Ft, míg a többi fajta tejital pl. Nestlé 1800-tól kezdődnek.
2011. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is büdös a Bebivita, de az én kisfiam is azt imádja! (Bár szerintem a tej is büdös...)

Egy előző hozzászóláshoz reagálnék: a tejitalban is pontosan annyi cukor van, mint a tápszerben.

2011. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Babylove 3-as tápszer (mindjuk ez nem igazán tejital)nem annyira édes, a Milupa és Mildibé tejitalok eléggé édesek.

Humana is finom.

A Bebivita 4-es olyan fura ízű, az írás szerint vaniliás, nem tudom.

Én mindig váltgattam, melyik volt akciós éppen, héna vettem DM-est, de abból, hogy íze legyen több kellett bele.

2011. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van allergiás a családban , akkor érdemes lenne HA-s tápszert adni még neki.vnő
2011. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

8 hónapos koráig kapott Ha-st. Utána a gyerekorvos "engedélyezte" a váltást.

Ma beszéltem vele, elmondtam, hogy mi a helyzet. Azt tanácsolta, hogy 1 hónapig hagyjam el a tápszert és csak egyéb tejterméket kapjon. (Hát nem tudom, én azért próbálkoznék, ha legalább alkalmanként megiszik 1-1 dl-t, már az is valami. Egyébként is keveset iszik, szóval a folyadékbevitel miatt is fontos lenne)

2011. ápr. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!