Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak mikorra sikerult...

Anyukak mikorra sikerult kivaltani min.1 etetest?

Figyelt kérdés

En lassan 2 honapja elkezdtem a hozzataplalast,de meg mindig eleg hadilabon allunk vele,par kanal utan megunja,es elkezd jatszani vele.Ha meg is eszik ugy 100.ml-et kb.utanna meg keri a tapszert,de tobbet nem halando elfogadni gyumibol,sem zoldsegbol.

Mikor tudok igy legalabb 1 etetest kivaltani?


2011. ápr. 29. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Első lányomnál 2 hónap alatt sikerült kiváltani.

Most a második lányom 2 hete eszik, de még mindig csak 2-3 kanálnál tartunk.

2011. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdtem, 7 hósan hagyta el a déli cicizést, de következő szilérd kaját csak 8 hónaposan vezettem be, majd 10 és 12.
2011. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos gyerek függő is, de mi ahogy elkezdtük a hozzátáplálást már két hét után kiváltottuk a tízórait, 200g evett és már nem kért mást. Nekünk a védőnő mondta, hogy akkor most itt lassítsunk, most lesz 6 hónapos, majd most következik a második kiváltás.

Szerintem baba függő. De próbáld meg neki szopi vagy tápi előtt adni, mikor éhesebb.

2011. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam,de igyis csak par kiskanal,es kesz :(
2011. ápr. 29. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?,

Amúgy a nevében is benn van, hogy HOZZÁtáplálás, nem kell rohamtempóban haladni,szép lassan, ahogy a baba szeretné.

2011. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lassan 7 honapos.

Azt vettem eszre,hogy ha valami kicsit darabosabbra sikerul,azt nem fogadja el,oklendezik tole(persz pici darabkek)-ez normalis?

2011. ápr. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!