Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ültetik az anyukák idő...

Miért ültetik az anyukák idő előtt bicikliülésbe a babáikat?

Figyelt kérdés
Az enyém még 7 hónapos múlt,de még ülni sem ül egyáltalán stabilan,meg sem fordult a fejemben,hogy biciklivel vigyem,de a vele egykorú babákat(nem is egyet)már úgy visznek.
2011. ápr. 29. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos lusták gyalogolni a babakocsival. :) Mi most kezdtük a biciklizést, nagyon élvezi. 13 hónapos volt egy hete.
2011. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én még ülést sem vettem,egyik ismerősöm szintén akkor tette bele a gyereket amikor már betöltötte az 1 évet.
2011. ápr. 29. 21:03
 3/8 anonim válasza:
71%
Figyelj, a biciklizés a legjobb a világon, sokaknak van dolga a gyerek mellett, de közbe velük kell hogy legyen ezért beültetik egy BIZTONSÁGOS, CSATOS, ÖVES gyerekülésbe. Semmi rossz nincs ebben!
2011. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Sok baba ül már 6-7 hónaposan. Ha az anyukának messzebb van dolga,vagy nincs sok ideje sétálgatni,akkor természetes,hogy kerékpárral megy. Ettől nem lesz semmi baja a babáknak.

Anyáink már bölcsibe vitték az 5 hónapos gyereket is. Télen-nyáron biciklivel. Egyik babának sem lett ettől semmi baja.

Nem mindenkinek van kocsija,és benzinre pénze.

2011. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is stabilan ült már 5,5 hós kora óta, de olyan picik ők még! Most 1 éves és én is szeretnék kicsit biciklizni vele, de még most is féltem.
2011. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

babám ennyi idősen már egy ideje stabilan ül, már állt is.

beleültettem volna szerintem ha biciklivel járnánk, de mi gyalog vagy autóval közlekedünk.

2011. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 5.5 hós korától ügyesen ült, mászott, 7 hósan már felállt egyedül mégsem mertem bicikliülésbe tenni pláne hátam mögé...:/// Kicsit instabilak, fejnehezek, és félelemérzetük a nullával egyenlő.

Én sem értem aki így közlekedik, pedig sokan így csinálják.

A nagyobbamat 10 hós korától ültettem ülésbe de az az előre felszerelhető volt, ott láttam mit csinált, hát képes volt felállni az ülésben, ha ezt hátul csinálja....huh bele se gondolok, simán kiborul.

Szerintem 6-7 hónaposan még a nagyon fejlett babák is kicsik és instabilak ahhoz a nagy üléshez (mert ebben nincsenek igazán súly -méret kategóriák mint az autósülésnél pl.)

De hát mindenki maga dönti el, én féltettem még akkor.

2011. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsónak:

A biciklisüléseken is van öv ami a vállán és a derekán fut körbe illetve még a lába is leköthető!Szóval akárhogy is nézem nem bírna se kiesni se felállni se kiborulni!Nem gondolod,hogy bekötés minden nélkül viszik az anyukák a gyerekeiket???????

2011. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!