Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek a babája keresztbe...

Mindenkinek a babája keresztbe fordul a kiságyba?

Figyelt kérdés

11-hónapos a kisfiam és akárhol alszik,velem a nagyágyon akkor is keresztbe fordul.Már a kiságyat is kicseréltük,most járókába alszik mert ott több a hely.

Mért fordul keresztbe,és meddig fogja ezt csinálni?


2009. márc. 7. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam 3.5hós, és reggelre bizony megfordul a kiságyba..nem tudom hogyan csinálja, és miért, de elöször rámhozta a szívbajt...meg sokszor beakasztja a lábát a kiságy rácsába.
2009. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szintén, nálunk is a járókában van, vettünk bele szivacsot és megemeltük, mert még ülni nem tud
2009. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is detto,8 hónapos,de össze-vissza,és keresztbe a legjobb neki,nem tudom miért,de amióta csak tud forogni ezt csinálja.

Én meg nem győzöm takargatni.

2009. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 4 hónapos és eléggé meglepődtem, mikor éjszaka a feje helyén a lábát, a lába helyén a fejét találtam! A félhomályban azt hittem nem jól látok! Néhány napja csak 90, most már 180 fokban tornázza be a kiságyat, pedig a nem túl széles verziójú van. Általában akkor mocorog el, ha nagyon nyufgtalanúl alszik, mint most a széltől. Én is aggódom kicsit, hogy megfázik, de a mocorgásra felébredek és forgatom (vissza) meg takargatom.
2009. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!