Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatom forralatlanul...

Mikortól adhatom forralatlanul a vizet a babámnak? Most múlt 8 hónapos. Tápszerkészítéshez gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves koráig szerintem mindenképpen forrad! legalábbis én forralni fogom. Persze lehet más mást mondd! :)
2009. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

A tápszerhez meleg víz kell nem? Bár mi cicizünk...

Van aki egy évet mond, de dokitól hallottam már azt is hogy fél éves kora után nem kell forralni.

Lányom 9 hós, néha forralatlanul adtam neki vizet inni, semmi baja nem lett tőle.

2009. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A babóm 7 hónapos és én Jana babavizet adok neki (azt nem kell forralni). Egyik ismerősöm a kisfiának 1éves kor körül adott csapvizet inni és hasmenés lett a vége. A másiknál a kislány beleivott nyáron a felfújható medence vizébe, és semmi baja nem lett.

Én úgy gondoltam, megvárom a 1.5 éves kort.

Kíváncsi vagyok a többi válaszra.

2009. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 10 hónapos , mi még szopizunk , de ha teát készítek neki vagy vizet iszik azt még inkább felforralom, amúgy én úgy tudom a babavizeket is fel kell forralni ha már pár napja nyitva van az üveg ... felbontáskor még nem .
2009. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen; kimaradt a válaszomból, hogy 24 óra után a babavizet is forralni kell.

Mi sokáig anyatejesek voltunk; most pedig elfogy 1-1.5 nap alatt 1 flakon babavíz.

2009. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mink nemforaljuk a szentkirályi.az baj?4 honapos a babám,de már 2 honapos kortol tápot eszik és semmi baja.
2009. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb fel eves kora ota nem forralom a vizet a lanyomnak. Most 14 honapos.
2009. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én fiam már betöltötte az 1 évet,de én még 1 darabig fogom neki forralni.Az a biztos.Ez a viz amugy is olyan ........
2009. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23.07-esnek. A Szentkirályi rózsaszín kupakos az babavíz, nem kell forralni, csak 24 óra után. Én is azt használom a tápszerhet, teához.
2009. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
08:59 koszike
2009. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!