Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! "Felköszöntött"...

Anyukák! "Felköszöntött" benneteket pici babátok ma reggel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az en ket es fel eves lanyom is felkoszontott, igaz boldog szulinapot kivant :-))
2011. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
A férjem megjelent ölében a 4 hós kislányunkkal, aki egy szál fréziát (szalag is volt rajta) szorongatott a kis kezében!!!! És felköszöntöttek :) Olyan drága látvány volt!
2011. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
20 hónapos lesz,és egy gyönyörű cserepes virággal jött be a szobába,átnyújtotta és közölte,hogy köszi
2011. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8 hónaposom napok óta először ma reggel mosolyogva ébredt.Én ezt annak vettem:)
2011. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem. :-(

13 hónapos a kislányunk. A páromnak eszébe sem jutott ilyesmi. Jó annak, akinek normális, figyelmes párja van!

2011. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
sajnos utólsó nekünk csak ez jutott vártam hogy majd mond valamit ..vagy es kis gesztus de semmi.. majd a kicsi lányom ha nagyobb lesz....:-)
2011. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk sem volt kimondott köszöntés.Én vettem magamnak egy orchideát,még pénteken,megkérdezte minek vettem,mondtam anyák napjára.Most elmentünk a nagyikat megköszönteni,akkor kérdezte hova szeretnék menni ebédelni,én válasszam ki,elvégre anyák napja van:-)))Ez jól esett,Ő már csak ilyen,kezdem megszokni.
2011. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Férjem éjszakás volt,így még alszik.De láttam,hogy szedett valahonnan pár szál orgonát,de eldugta a kabátjába.Még azóta is ott van.Gondolhatjátok milyen lesz mire eljut hozzám:))
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most lett igazán bújós a kisfiam (11 hónapos), nekem ez a legnagyobb ajándék és persze az a huncut mosolya :) Anyósom segítségével kaptam virágot tőle. Apuci nem az a fajta, akinek ilyen eszébe jut... de azért a szülinapom beírtam a naptárba!!! :)
2011. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én kaptam a 11 hónapos kisfiamtól egy gyönyörű csokrot...persze Apa segítségével!!8pedig reggel és egész délelött nagyon sok dolga volt mert 50 főre főzött kint a Majálison de eszébe jutott,nagyon büszke vagyok rá)Ja és a kisfiamtól elolvadtam,ahogy fogta a csokrot és nyújtották át Apával!!!ááááá....el sem hiszem,hogy anya lettem(pedig már 11 hónapja)
2011. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!