Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az oka, ha egy baba hypoton...

Mi az oka, ha egy baba hypoton? És milyen következményekkel járhat? Azonkívül, hogy lemaradhat a mozgásban.

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos múlt.Egyszer voltunk gyógytornásznál,aki azt mondta, picit lazábbak az izmai, ezért nem szeret hason lenni.De a gyerekorvos szerint normál az izomzata..

Nem volt koraszülött, a terhesség teljesen panaszmentes volt, csak a végén picivel kevesebb volt a magzatvíz.Minden eredmény végig teljesen jó volt, a pici 10 -es Apgarral született.2 és fél kiló volt, de teljesen érett, és minden vizsgálaton egészségesnek találták.Miért lett hypoton?Annyira féltem..


2011. máj. 2. 06:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szia

majd írd meg, h mi volt a gyógytornásznál ha van egy kis időd, kíváncsi vagyok, reméljük a legjobbakat!!

szia

2011. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Oké, írok majd! Szerdán megyünk vissza, remélem lát javulást!Csak ne látnám ilyen sötéten a dolgokat:((

Kedves Tőled, hogy érdeklődsz!

2011. máj. 16. 12:14
 13/15 A kérdező kommentje:
Voltunk, és nagyon ügyes volt! Másztatta, de ő egyedül pakolgatta kezét-lábát, gyakorlatilag egyedül mászott, csak a mellkasa alatt fogta.Nagyon büszke voltam! A gyógytornász szerint sokat erősödött, rengeteget javult.Itthon másztatnom kell, és ha jól megy, és rákap, akkor nem is kell többet mennünk.Ha kevésbé boldogulunk, akkor ad még időpontot.Ezek szerint semmi különösebb gond nincs!És azt is mondta, nem lát nála semmi rendellenességet.Persze végig üvöltötte, visítva-sikítva.:)És 2 órája alszik, még az evés időre se ébredt fel.:))
2011. máj. 18. 16:35
 14/15 anonim ***** válasza:

szia

örülök, h rendben mentek a dolgok.és látod milyen jó, h el vitted, így te is nyugodt lehetsz és tudsz neki segíteni mászni amíg beindul magától! légy is rá büszke, ő is büszke rá biztos, h ilyen figyelmes mamája van!!

minden jót kívánok nektek!

2011. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is minden szépet és jót kívánok Nektek!Igen, úgy voltam vele, hogyha tudok segíteni rajta, miért ne tenném meg?Még egyszer biztosan el fogom vinni.
2011. máj. 23. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!