Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fázik fel a babám a...

Nem fázik fel a babám a földön? Ha még csak ülni tud és mászik mennyi ideig hagyjátok a földön/játszószőnyegen?

Figyelt kérdés
ÉN panelban nőttem fel a 11.en így ott nem volt gond, hogy folyton a földön játszottunk, de most családi házban nem tudom mit tegyek, ha az ágyra teszem félek lefordul, ha nem vagyok vele
2009. márc. 8. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 5 hó,és szinte egész nap a földön fetreng-forog.pörög.A nappali szőnyegére van kiteritve 2 pléd,azon őrjöng.Még sosem jutott eszembe,h.megfázhat.
2009. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi is panelban lakunk viszont nálunk szinte mindenhol járólap van ami elég hideg.Eleinte én is leraktam neki a plédet,paplant,de most már nem sok értelme van mert csak addig marad rajta amíg ráteszem utána rögtön mászik el róla.
2009. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem sok puzzle szivacs játszószőnyeget, és azon játszik. Ez nagyon jó, mert puha, színes, és szigetel is, így azon nincs meleg-nekem is a védőnő ajánlotta, és ezen könnyebben megtanul mozogni, mert nem puha, mint az ágy.

Az ángyon ne hagyd, nagyon hamar le tud esni onnan!

Igaz, akármekkorát veszel, hamar lemászik róla. Én sokszor visszateszem a szőnyegre, és ha igen hidegnek érzem a testét, adok rá egy vastagabb rugit még, hogy abban pörögjön a padlón:-)

2009. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én először a szőnyegre raktam le 2 rétegben a takarót,most már elég a sima szőnyeg is.A puzzle nálunk nem jött be,mert szétszedte:)
2009. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!