Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyereked mennyi idős koráig...

Gyereked mennyi idős koráig ivott tápszert, meddig igényelte?

Figyelt kérdés

Kislányom 20 hónapos múlt,de még csak megkóstolni sem akarja a sima tejet,nem gond?Imádja a tápszert,reggel este kéri.

Annyit olvasok itt,hogy a gyerek már reggel tejet iszik,kakaót....


köszönöm


2011. máj. 2. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

19 hónapos múlt a kisfiam, és tejitalt iszik. Amíg ezt issza, addig örülök, imádja (pedig szerintem borzalom az íze), követeli reggel-este.

Tele van vitaminnal, a bolti tej meg ki tudja, mikor látott utoljára tehenet és vitaminokat, ásványi anyagokat.

Majd szeptemberig valahogy bevezetem neki a tejet, akkor megy bölcsibe, de ha nem fogja meginni, akkor sem omlok össze. Sajnos nincs lehetőségem jó minőségű házi tejet beszerezni, pedig azt már adnék neki.

2011. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha le akarod szoktatni, felezd. Csinálj 30 g tápszert, tegyél hozzá 30 g tejet. Szépen egyre kevesebb legyen a tápszer
2011. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos kora óta kap tejet, mert nem szerette egyik tápszert sem, de mióta a Humana Jó Éjt! tápszert kipróbáltuk, az ízlik neki, így este ezt kapja, reggel meg tej.
2011. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 27 hónapos, és a mai napig tejitalt iszik reggel/este kis kakaóporral (az is tápszer, akkor is, ha dobozos, folyékony formában van, ez sokaknak nem világos, azt tapasztalom). Én nem is akartam neki tejet adni eddig még, egyrészt, mert Én utálom a tejet, másrészt a tejital meg van tunkolva mindenféle ásványi anyaggal, vitaminnal, szóval van tápértéke (nem érdekel, hogy mesterségesen, még mindig jobb), nem mint a bolti tejnek, ami ki tudja, látott-e egyáltalán tehenet. Én azt mondom, addig örülj, amíg kislányod megissza a tápit, attól baja nem lesz, sőt. Abba is tehetsz kakaóport, Én is azt csinálom.
2011. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!