Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kisfiam ma megkapta...

4 honapos kisfiam ma megkapta a kotelezo 3 oltast es veletlenul beutottem neki a kishomlokat es lett pup, annyira bant h a oltasok utan enmeg beverem a kishomlokat, ugye nem csinaltam semmi kart kiseletemnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Pup is lett? azért az elég nagy ütés lehetett.

èn is ütöttem már be és tegnap oda csuktam a kezét is, sajnos van ilyen, ezen már ne emészd magadat, de azért figyeld az agyrászkodás okait, mert púp kis ütéstöl azért nem szokott nöni.

2011. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kár nem, de púpot igen :) az enyém kiugrott a kádból (16hós) és gyönyörű monoklija is lett hozzá. azért elvittem dokihoz, de megnézte és csak annyit mondott, figyelgessem nem lesz-e aluszékonyabb, vagy szédelgős, nem akadnak-e össze a szemei, mert akkor nagyobb a baj. ez egy hete volt, mostmár múlóban a púp és a monokli is :)
2011. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és még egy jel: a hányás. öklendezés nélkül, sugárban. ez már agyrázkódás. ha ezek nincsenek, nincs baj sem
2011. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En vasarnap vagtam a 15 honapos kisfiam albujarol a kormot. Szegenykem meg turelmesen vegig is nezi, en balf.sz meg belevagtam a masik labujaba a csipesszel. Ki is csiptem egy darabot belolle, nagyon verzett szegenynek. :(( En bele voltam betegedve. Sajnos vannak ilyenek ettol meg nem vagyunk rossz anyak szerintem.
2011. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!