Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora pelust hasznaltok 15...

Mekkora pelust hasznaltok 15 honapos babatoknal kisfius anyukak?

Figyelt kérdés
Mi pampers 4-es aktiv fit-et hasznalunk de mar elegem van, hogy a kaki kifolyik belolle folyamatosan. Azert is tettem fel a kerdest, mert kivancsi vagyok, hogy vajon nem-e kicsi mar neki es emiatt folyik ki. A combjanal nem szoritja es a derekanal ugye nyulik a gumirozas miattigy enm tunik kicsinak a 4-es. Mar azon gondolkodom, hogy 5-oset kene vennem. 11 Kg volt 3 hete a kisfiam akkor mertem utoljara. Vagy vegyek inkabb 4+?
2011. máj. 3. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a Pamperst nem ismerem, mi Huggiest használunk mind a két gyereknél, a fiunk 15 hónapos, 3-as pelust kap már hosszú hónapok óta, igaz, ő 9,5 kg csak.
2011. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi tobbnyire zold Pampers 4-est hasznalunk, neha zold tescosat, vagy a pelenkaboltbol azt a 100db-os magyar pelust, de mindegyikbol a 4-est. Nekunk soha nem folyt ki.

Pont 15 honapos a fiam, de 12 honaposan mertek, akkor 9440gr volt. Csutortokon kap oltast, akkor merik ujra.

2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, allitolag a 4+ csak annyiban kulonbozik, hogy derekresznel magasabb. Remelem erted mire gondolok.
2011. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pampers 4-es aktív babyt használunk nappal, és pampers 4-es prémiumot vagy libero 4-est éjszaka. 10 kg a kisfiam, és csütörtökön lesz 15 hónapos.
2011. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok. Akkor lehet kiprobalok valami mas markat mert minden aldot nap kifolyik belolle. :(
2011. máj. 3. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be a pampers.a liberó 4-est használjuk.1-2x történik baleset.
2011. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10,5 kg volt a kisfiam, amikor a 4-es pampersről váltottunk 5-ös méretre. Kg alapján még bőven jónak kellett volna lennie a 4 vagy 4+ pelusnak, de állandóan pisibalesetünk volt. Na azóta nincs ez, mióta váltottunk nagyobbra.
2011. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huggies 4+ használunk, és soha nem volt még baleset. 12,5 kiló a fiam és 14,5 hónapos.
2011. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pampers 5-t használtunk,kisfiam 16 hónapos,12,5kg.

De állandoan átázott éjszaka.

Vettem libero 5-t,de ebből nappal is kifolyik a pisi.

Most kell pelust vegyek,nem tudom még milyet veszek,mert a libero sem vált be.

2011. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!