Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakanálat használtok...

Milyen babakanálat használtok evés tanitására? Canpool, baby burn, Gerber. Hajlitott v sima nyelü?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
első gyereknél megvettünk mindent, a másodiknál a számomra legkényelmesebb sima műanyag kanalat használtam ,a második babánk előbb megtanult egyedül enni, tehát ne mezen múlik, bármilyen műanyag kanál megteszi, hidd el
2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is egyszerű műanyagkanalat vettem neki. Még nem eszik biztosan egyedül, de mostanában rászokott a fémkanálra, ha meglát egyet a műanyagot eldobja. Én nem vennék neki speciális kanalat, mert jobb ha egyből sima kanállal tanul.
2011. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sima fém kamál. Volt máanyag is,azt nem szerették,gondolom látták,hogy mi is "csillogóssal" eszünk. nekik is az kellett
2011. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először Hipp, Nestlé műanyag kanál, ami promóciós csomagban volt. De valahogy nem fért bele elég étel, Babám panaszos sírása jelezte, hogy lassan haladunk :) Így elővettem egy hagyományos fémkanalat, abba több fért, azóta minden rendben.
2011. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sima fém kiskanál
2011. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem fémet,nagyon jó,mert rövid a nyele de vastag boritású,nagyon könnyen eszik vele. villa és kés is van hozzá.
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2011. máj. 3. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyományos sima fém kanál.Már a kicsi sem jó,a nagy kell neki.

A műanyagot csak joghurthoz fogadja el.

2011. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először a Corában vettem vmi no name kanalat, 3 volt a csomagban.

Később dm-es Babylove kanalat vettem, 5 db/csomag. Tökéletes! Kanálból fölöslegesnek tartom megvenni a márkásat, az olcsóbb is ugyaanolyan jó! (szerintem)

2011. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!