Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos lányom katasztrófak...

13 hónapos lányom katasztrófaként él meg minden pelenkázást, öltözködést, már teljesen kész vagyok tőle. Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
Amint vízszintesbe teszem csapkodja magát,visít,hisztizik,megfordul és elmászik!Harcot kell Vele vívni minden egyes alkalommal,kész művészet csinálni vele akármit!Gondolom nem vagyok egyedül a problémámmal:)
2011. máj. 4. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ő most önállósodik, bármi mást szívesen csinálna, ami nem kötelező. Nekem az vált be mind a két gyereknél, hogy volt olyan játék vagy mondjuk távirányító, amit csak és kizárólag pelenkázásnál adtam a kezébe, utána maradt a pelenkázón, hogy legközelebb is érdekes legyen még. Ez egy ilyen időszak, túl kell élni.
2011. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Próbálok nem türelmetlenkedni, terelem és játékot adok közbe neki. Vagy a krémet és kérem, segítsen! Beválik!
2011. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem tudtam megoldani. Lányom szintén úgy 1 éves korától 2 éves koráig játszotta ezt velem, sőt, miután már stabilan járt, rohangálhattam utána minden ruhadarabbal. Néha, némi fenyegetőzés árán sikerült simán, de ez ritkán. Pár hete mintha kicserélték volna (27 hónapos), azt csinálja, amit kérek. Odajön öltözni, nyújtja kezét-lábát, hagyja, hogy megfésüljem stb. Szóval, csak annyit tudok tanácsolni, türelem, elmúlik. :-)
2011. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nllam is az valt be mint az elsonel. Van 3 olyan jateka amit csak pelenkazasnal hasznalok. Erre en is most jottem ra 15 honaposan eddig harcot vivtam vele. Volt meg kiabalas is sajnos mert ettol ugy megszeppent, hogy addig gyorsan kitoroltem a popsijat. Aztan a ferjem vett neki egy jatekszettet amibe van 1 tv taviranyito, mobil telefon es kocsikulcs. A gombokat nyomogatja en meg pelenkazom. Meg van orulve ezekert a kutyukert mert hasonlit nagyon az igazihoz csak szinesebb. Ketnaponta cserelgetem oket felvaltva igy nem olyan unlamas. :)

[link]

De szerintem barmilyen uj kacat megteszi. Valami olcso kis jatek amit csak akkor kap meg.

2011. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónapos gyerekem is ilyen. Képes gyertyaállásba csavarni magát olyankor, amikor tiszta xar, én meg nem érem már át villafogással a bokáját, mindig kicsúszik, a törölköző mindig csupa kaki lesz, meg én is. Plusz még vigyáznom is kell, hogy ne rúgja meg véletlenül a pocakomat sem. Ráadásul naponta átlag 2x kakál. Néha sikerül elterelni a figyelmét, de mindig csak valami új tárggyal.
2011. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, de énekkel, mondókával el tudtam terelni a figyelmét.
2011. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húúúú, nálunk is ilyen a helyzet.

Próbálom mindennel elterelni a figyelmét, vmit adok a kezébe, de nem mindig jön be.

Eddig nem volt baja az öltözködéssel, de mostanában elkezd hisztizni, sírni. Remélem, hamarosan változik. :-)

2011. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!