Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babám és az elejétől...

3 hetes a babám és az elejétől fogva minden pelenkázást és fürdetés végigordít. Volt ezzel valaki így? Mikorra fog javulni a helyzet? A hőfok rendben van. Nem kapkodok vele de a pelenkázás viszonylag gyorsan megvan.

Figyelt kérdés
azt mondták a kórházban hogy nem szeretnek meztelenül lenni. na de ott én végignéztem egyszer hogy fürdetik. bedugta a csap alá, megdörgölte a fejét és kész. nem csodálom hogy ha ez miatt nem szereti, de mikor lesz ez jobb?
2010. jún. 21. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szia, majd szép lassan alakul. 2-3 hós korára már sztem nem fog ordítani. nálunk is ez volt, vöröslő fejjel üvöltött mintha nyúznák...most 18 hós, és imád fürdeni, utána sincs semmi amíg pelenkázom, öltöztetem.
2010. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
óóó köszi:) ezek szerint nem vagyunk egyedi eset:)akkor reménykedem hogy ez a korszak mihamarabb elmúlik:)
2010. jún. 21. 12:53
 3/19 anonim ***** válasza:
4., 5. hónapban lett jobb. Nálunk fürödni imádott, de a pelenkázást, öltöztetést végigordította. De úgy, hogy volt amikor annyira sikított, h levetkőztettük mert azt hittük valamilye beakadt, becsípődött a ruhába... :((((
2010. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nálunk is ez van...mint akit nyúznak annyira üvölt. ahogy a kádból kikerül és bebugyolálom a törcsibe akkor kicsit megnyugszik, az öltözködésnél , pelenkázásnál megint kezdi. de már mindenféle színben pompázik a drágám annyira kiabál és cifrázza:)egyszer azt hittem már levegőt sem vesz.ahogy megvagyunk és felveszem mintha elvágták volna:)
2010. jún. 21. 12:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia nalunk dettó ugyan ez volt de 2 hónapos kora kürül el is maradt. Probálj meg hozzá sokat beszélni közben és kedveskedni nekem be jött :)
2010. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
persze hogy beszélek hozzá:) kedvesen, nyugodtan:) nem hatja meg:)
2010. jún. 21. 13:07
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem semmi nem használ. csak az idő. nyugtatgathattam én is, de csak az hat ha gyorsan csinálod :DDDD
2010. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a gyorsasággal nincs gond:D
2010. jún. 21. 13:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták, adjak valamit a kis kezébe. Egy pöttyös vasalt zsepi volt egyszer kézalatt... azt nyomtam oda vizesen, megmarkolta, és láss csodát, csend lett. Azért fontos volt a víz hőfoka is, ha kicsit is melegebb volt, már nem szerette. Most már egy éves elmúlt, ki sem lehet szedni a kádból.... :)
2010. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3 hetesen meg fogja tudni fogni??
2010. jún. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!