Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött általában eszik...

Egy újszülött általában eszik és utána el is alszik. Mikor elkezd ébren maradgatni evés után, hogy alszik el újra?

Figyelt kérdés
Van olyan baba, aki elalszik közvetlen evés után, de egy-két óra múlva felébred és nem kér még enni? Mi van, ha felébresztem én, hogy legyen kicsit ébren, rögtön kérni fogja a cicit? Ez este gond, mert általában este 5 és 8 között aludni szeretne, én meg nem tudom a fürdetés utáni szopi után letenni, mert nagyon éber, viszont a tesója meg aludna...
2011. máj. 4. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelemjáték... A fürdés körüli időszakban jól ki kell fárasztani, ha megteheted, időt hagyni a ceremóniára, kicsit elhúzni, tornáztatni, majd jól kifárad, szopizás közben elalszik... ha nem, akkor (és elfogadja az altató/játszó cumit), akkor folytatásként cumit adni és simogatni a buksiját.
2011. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! nálunk 2 hetes volt, amikor először sírás és evés nélkül, csak úgy nézelődve ébren volt a kisfiam. Aztán ez az idő hétről hétre növekedett. Mennyi idős a babád?
2011. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kisfiam kb 1,5-2 hónapos volt, amikor kezdett kialakulni nálunk valamiféle esti fürdetés-elalvás rend. Előtte hiába próbálkoztam én is, sosem tudtam megközelítőleg ugyanabban az időben megfürdetni úgy, hogy utána el is aludjon. Ahogy telik az idő és egyre nagyobb lesz, a Te babád is ki fogja alakítani magának ezt a rendszert, úgy ahogy neki is jó. Az elején vol, hogy a fél 8as fürdés helyett 10kor pancsiztunk..:))))

Szerintem 2 hónapos korára (de lehet h előbb) beáll a rend. Addig pedig kitartás és türelem!

2011. máj. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, nálunk is hasonló volt. Sokszor mi is 9-10 körül fürdettünk az első hetekben-hónapokban. Ki kell tapasztalni, hogy ébredés után meddig bírja a következő alvásig. Ahogy nő, ez egyre hosszabb lesz, ahányszor csak felébred. Kivétel lehet az éjszakai ébredés, szerencsés esetben akkor rövid időn belül vissza lehet altatni.
2011. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!