Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy magától...

Mit tegyek, hogy magától kakiljon babám, ne csak a hőmérőzéstől?

Figyelt kérdés

A kisfiam 20-án lesz két hónapos, 160-180 ml tápszert eszik naponta ötször.Széklete naponta, max. két naponta van, de magától már vagy két hete nem kakil, csak ha meghőmérőzöm kicsit.Mit tegyek, hogy magától kakiljon?

Egyébként a Milupa Milumil Ha Start immunerősítő tápszert eszi.Jó ez a tápszer, vagy másikat kellene adni neki?


2008. febr. 14. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is volt így a kislányom,bár nem 2 hónaposan! Szerintem minnél hamarabb el kellene vinni orvoshoz! Elfogja mondani mit tegyél,mert ez semmiképpen nem jó a babádnak!

Nekem azt mondták,itassak vele teát,de citromlé nélkül és tegyek bele cukrot! Javasolták még a kamilla teát is! De mindenképp vidd el orvoshoz!! Remélem segítettem,bármi kérdésed van írj!! Jobbulást a babának!!

2008. febr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs baja a babádnak. Nekem mind a két gyerkőccel ugyan ez volt a probléma kb. két hónaposan. Az elsőnek adtam, még barackot is, de semmi. Én 10 nap után glicerines kúpot adtam neki, de mint utólag kiderült nem kellett volna. Ez magától is rendeződik egy pár hét után. Ha mindig hőmérőzöd, akkor hozzászokik az ingerhez.
2008. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kamilla tea jót tehet, vagy egyéb tea is, a lényeg, hogy sok folyadékot itass vele, hogy kicsit felhíguljon a széklet. Lehet, hogy túl sűrűre van keverve a tápszer.
2008. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!