Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KEVESET alvó babák anyukái,...

KEVESET alvó babák anyukái, mennyit alszik a babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 10hónapos és este fél 7től reggel 5ig (egyszer kel), napközben 2szer alszik összesen kb. 1,5órát. Szerintem ez nagyon kevés. Szerintetek? Nem látom nyügösnek, játszik, elvan...
2011. máj. 5. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
az én picurom naponta 3szor alszik.1*30percet.4óra múlva másfél órát,az utolsó csucsu pedig változó idejű kb 30-60perc közötti.4hós,ő is egyszer kel éjszaka
2011. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ti mázlisták! Az én fiam 5 hós és SEMMI alvásigénye sincs. Napközben 2-3 alkalommal ha alszik húsz percet akkor jó. Éjjel 1,5-2 óránként fent van. Nem sír csak minek annyit aludni.
2011. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónapos lesz éjjel 3x kel fel (nem tudom miért) napközben 2x alszik 1-1 órát. egyet de. 10-11ig, du. 2-3ig este 9kor fekszik 3x, de van hogy többször is fent van és 6kor kel.

Én már nagyon nehezen bírom a nem alvást, nekem sajnos nem elég napi 3 óra... :S

2011. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12 hetes a kicsikém,éjszaka 7-9 órát alszik,de nappal szinte semmit.Pedig azért jó lenne 1-2 óra pihi szerintem neki is.Néha elalszik lent a babakocsiban.
2011. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hmm

ha a baba ezt igényli akkor normális


nekem a lányom anno éjjel aludt az igaz de összesen napi szinten alig 18 órát (1-2hónaposan is) de volt h összesen 16 órát aludt, napközben kicsinek olyan 20-30 perceket fél évesen este 9től olyan reggel 6ig aludt és nappal 2xfél egy órát, 1 évesen szokott rá a napi egyszeri alvásra akkor este 9tól reggel 7ig aludt nappal meg 1-2 órát

3 évesen már nem is aludt nappal az oviban tépték is a hajukat az óvónők .-)))


szerintem semmi baj nincs vele összesen ha jol számolom akkor 12 órát alszik

ha nem nyűgös akkor nem fogalakoz vele neki ennyi az alvás igénye és kész

2011. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kislányom 8 és fél hónapos,ő igazából már 3-4 hósan összesen aludt mondjuk 12 órát,de volt hogy csak 11-et. egyébként viszonylag későn fekszik,10-11 körül,ha elalszik mondjuk 9 felé akkor rettegek hogy hajnalban kell kelni,mert ilyenkor rendszerint 3-4 körül felkel hisz ő már kialudta magát.És többször kel éjjel,nyugtalanul alszik.

Egyébként békés,boldog kisbaba,az első hónapokban még ki voltam akadva hogy miért csak ennyit alszik,mostmár megszoktam:)

Leggyakrabban egyébként 10-11 körül alszik el,8-9 felé kel (több ébredéssel) a nappali alvásai pár hete teljesen változó,az is hogy hányszor és hogy mennyit,de összesen ez kb 2 óra alvás napközben.tehát ahogy számolom mint a Te babád is ez kb 12 óra összesen.

(van egy ismerősöm egy évvel idősebba baba mint az enyém,na ő még mindig 15 órát alszik,12-t éjjel nappal még 3at!)

2011. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ne aggodj az én babám se sokat alszik talán 3or 20percet,pedig még csak 6 hónapos,annyiból szerencse hogy este 20tól reggel 7ig alszik!!
2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
enyém 9 és fél hós, este 9- reggel 8-ig alszik, közben 3x vagy 4x kel, napközben összesen 2 vagy 3 órát alszik, de van, amikor kevesebbet. Ez így hasonló, mint a Te babád, és hallottam már olyan rémtörténeteket, hogy szerintem ez teljesen normális. :)
2011. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos, és mi is ezzel küzdünk most. Az enyém nem tud aludni 20 percnél többet napközben, viszont nagyon fáradt és ezért nyűglődik sokat, sír is...ez így nehéz. Az estékkel szerencsések vagyunk, mert este 8kor elalszik, és reggel 8kor kel. Van, hogy fél 9kor. :P Erre állt be már egészen pici kora óta. Közben csak egyszer kel fel, hajnal 5kor enni, és este 11kor meg én megyek be hozzá álometetésre.
2011. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

milyen az az álometetés 11kor?Bemész hozzá és kiveszed anélkül,hogy felébredne és megszoptatod?Kíváncsi vagyok!Gondolom ezzel ki tudod tolni a reggeli ébredést

2011. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!