Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mosolygott vissza...

Mikor mosolygott vissza először a babátok? Az enyém 2 hetes és visszanevet rám.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 07:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cicizés közben, álmában már a kórházban, utána kb. 5-6hetesen.
2011. máj. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött korban, és 2 hetesen még csak reflexes mosoly van.Az én lányom is mosolygott már ennyi idősen, és a legtöbbet álmában, de tudtam, hogy ez még nem az igazi.Az első, tudatos mosoly másfél-két hónapos korban van.Akkor már kommunikál vele, nem reflexes.
2011. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Álmában már az első naptól, ébrenlét idején időnként csukott szájjal pár napos korától, először nyitott szájjal, hang nélkül, nekünk szólóan 5 hetes korában mosolygott.
2011. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem álmában és nem a cicin nevet, hanem visszamosolyog! Meg tudom különböztetni a kettőt! A nővére is 2 hetesen mosolygott vissza.
2011. máj. 5. 07:36
 5/14 anonim ***** válasza:
én is azzal értek egyet,hogy ez még csak reflexes mosoly,és nem az igazi..!
2011. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gratulálok!az én kislányom szerintem akkor már tudatosan,1hónapos mosolygott vissza.amúgy álmában már első éjszaka mosolygott
2011. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát neked egy szuper gyereked van és ilyet még egy gyerek sem csinált, szerintem már most irasd be egyetemre.

Komolyan ilyen kérdés tök felesleges. Ha az elsö gyereked lenne és bizonytalan vagy hogy igazi vagy sem megértem.

de te ezt konkrétan azért írtad hogy nagy mellel dicsekedj hogy a gyereked már mosolyog (lehet csak reflexes, de ez téged nem érdekel), úgy is tudod (mivel a második gyerek), hogy átlagosan 5-6 hetesen kezd el vissza mosolyogni.

szóval gratulálok.

2011. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként már az anyaméhben is mosolyognak,grimaszolnak,stb. gondolom néhány anyukánál az is "tudatosnak" számít..!
2011. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom éppen 5 hetes volt, amikor egy reggel bementem hozzá, köszöntem neki, és cserébe ő rám villantotta azt az angyali mosolyát. :)
2011. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem nevet hanem teli szájjal mosolyog miközben az arcomat nézi és én is nevetek rá. Biztos hogy nem egyedi eset, épp ezért kérdeztem mennyire gyakori.

Ha lehet, a kérdésemre válaszoljatok! Köszönöm!

2011. máj. 5. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!