Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mosolygott vissza...

Mikor mosolygott vissza először a babátok? Az enyém 2 hetes és visszanevet rám.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 07:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Miért dicsekednék? Anonim az oldal, nem ismerjük egymást.

Egyébként a 2 hetes vizsgálaton az orvosra is visszamosolygott, ő is azt mondta, ritka, de van ilyen baba.

Biztos ő is csak bemagyarázta, igaz?

2011. máj. 5. 08:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de értsd már meg, hogy nem tudatos a mosolya!Ha nekünk nem hiszel, kérdezd meg a védőnőt, vagy a gyerekorvost!Az én kislányom 1 napos volt, amikor hozták szoptatni, és ahogy mellém tette a csecsemősnővér, tele szájjal mosolygott rám ő is.Édes volt, de tudtam, hogy ez csak reflexes.Ő is rám mosolygott, nem másra, de nem azért, mert így akarta kifejezni, hogy örül nekem!!Mit vársz egy ekkora babától?

Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de egy hónap múlva azt fogod írni, hogy hasra fordult? Vagy mászik?

2011. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értette az orvos, hogy ritka, de van ilyen baba, aki nem üvölt, ha vizsgálja egy orvos.
2011. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A nevetésre mondta, de mindegy.

Azt gondoljátok hogy 2 hétig nem mosolygott? Dehogynem, már születése után is, de az nem tudatos volt. De már az, nem hülye sem az orvos, sem én.

De lényegtelen, nem kérek több választ, az eddigieket pedig köszönöm.

2011. máj. 5. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!