Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi ételekről? Ti adtátok a babáknak?

Figyelt kérdés

petit danone, milli krémtúró, túróvarázs, túró rudi, kinder szeletek, májkrém, kenőmájas, virsli, sonka, tömlős/kenős sajtok, mackó sajt


Tényleg annyi méreg van bennük?


2011. máj. 5. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

14hónapos lányom a májkrém kivételével mindegyiket ette már. A petit danonet mikor elolvastam az összetevőit majdnem rosszul lettem. Én nem adok neki semmilyen danon terméket. A sajtokat imádja.

Szóval én adom ezeket,de jó minőségűt!

2011. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

p. danone: 1 éves kor alatt nem.

azóta se kap sokat talán negyedévente


milli kr. túró: szinte alig

túró rudi: igen de nem babának 1 éves kortól

kinder : szintén


májkrém: a páncélos változatot nem a tömlőset viaszosat se csak amikor már kenyérrel eheti.

virsli: 1 éves korig alig.

sonka: csak jóminőségüt ételbe nyersen csak kenyérrel.

tömlős és egyéb sajtok nem.

2011. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam ezek közül a Scooby-doo virslit adom és a Mackó sajtot, a többit nem. Csinálok helyette maga gyümölcsjoghurtot és túróból keverek ki gyümölccsel finomabbnál finomabb dolgokat. Ráér még a sok szemetet enni később is.
2011. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

danone, krémtúró, túró akármi: nem (ha lenne a régi krémtúró, állományjavító nélkül,azt kapna)

kinder szelet: igen

májkrém virsli: igen

sajtok: igen

2011. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Danonino: 1 héten 1-2x kap, de van, hogy 1 hónapig sem, inkább a babadesszerteket adom neki, talán abban nincs a annyi tartósító és egyebek.

Krémtúró: Kb. 4 db evett ebből eddig még a lányom, nem viszem túlzásba.

Túróvarázs: nem evett még.

Túró rudi: Van, hogy heti 3-4, de van, hogy 1 db sem.

Kinder tejszelet: Heti 1x, de van, hogy annyi sem.

Májkrém, kenőmájas: nem evett még a lányom.

Virsli: füstli-t heti 1x, de van, hogy annyi sem.

Sonka: csak jó minőségű, heti 2x, szalámit még nem evett.

Sajt: trappista sajt és mackó sajt heti 2x max.


Mindenben van nem oda való, kivédeni úgysem lehet teljesen, annyit meg, hogy ártsanak nem esznek meg a gyerekek. Van, hogy csak fél virsli kell a lányomnak, de van, hogya rudiból is csak egy harapás. 15 hónapos

2011. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

petit danone nem kapott soha, mert mire odáig jutottunk, hogy joghurtot eszik, addigra már egész nagy dobozzal evett meg (kb 10-11 hósan)


milli krémtúró, túróvarázs ilyet még soha nem kapott, de magamnak sem veszek ilyesmit


túró rudi, kinder szeletek 1 év felett evett már ilyesmit, de inkább 15-16 hótól, ha jól emlékszem


májkrém, kenőmájas, virsli, sonka, tömlős/kenős sajtok, mackó sajt ilyesmit is jóval 1 év felett kapott (15 hótól talán) kenős sajtot nem szoktam venni, de a virslit nagyon szereti (füstlit szoktam), mackó sajtot szereti, azt későn kapott, mert előbb nem jutott eszembe, talán 2 évesen

2011. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek kozul csak a turo rudit - csoki nelkul, illetve medve sajtot eszi a fiam, de nem rendszeresen, hebe-hoba, kb 13-14 honapos kora ota.
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Danone termékeket elvből nem veszek, de bolti krémtúrót sem, inkáébb csinálok.

Abban legalább túró van.

2011. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!