Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalvással, alvással kapcsolat...

Elalvással, alvással kapcsolatosan kérdeznék. (? )

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hós múlt,eddig magától elaludt esténként. Mostanában,úgy 1 vagy 2 hete nyűglődik,sír elalvásnál,ha el is alszik,utána még 2x-3x biztos felsír és ezt elég keservesen teszi:( Ugyanakkor általában rögtön vissza is alszik,szóval olyan,mintha álmában tenné. Mitől lehet ez? Nincs melege és nem fázik..
2011. júl. 24. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor lehet,hogy a foga miatt nyüglődik.ált.-ban éjszaka szokta őket kínozni!
2011. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hós és ő is szokott néha sírni álmában. Úgy értem, hogy nem nyitja ki a szemét még akkor sem, ha felveszem, csak egy idő után. Az ínyét sokat vakarja napközben, úgyhogy lehet foga jön és azért.
2011. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelnék, hogy éjszaka belenyilall neki a fogfájás, ettől felsír, aztán visszaalszik rögtön. Az enyém is ezt csinálta. De addig nem zavart, amíg magától, szinte azonnal visszaaludt.
2011. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igazából én is erre gondoltam,mert eléggé nyálzik is meg minden,csak azt nem tudom akkor használjak-e neki bármi fogzásra való szert vagy ne? Ha igen,akkor mit?
2011. júl. 24. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

csak akkor használj valamit ha már azt látod h tényleg elviselhetetlen neki


a dentinoxot is csak pár alkalommal lehet adni naponta

esetleg valami paracetamol tartalmút lehet adni neki éjjelre de azt sem hosszútávra még esélyes lehet valami gyógynövényes homeos szer rá

kérdezz rá a patikában

2011. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálja egy ideje. Megnézte a gyerekorvos az ínyét alaposan, és közölte, hogy sehol, még kósza gondolatként sincs a fogacska! De akkor mitől folyik a nyála patakokban, miért sír fel éjszakánként? 6 és fél hós.
2011. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekünk is ugyanezt mondták...de mégsem hiszem el,nálunk is ezek a tünetek. Eddig tök nyugis dolog volt az elalvás,most meg hirtelen nem az. A felsírás pedig tényleg nagyon keserves,olyan mint amikor fájhat valamije.

Azért beszerzek valamit fogzásra.

Köszi!!!

2011. júl. 24. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!