Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A véleményetekre illetve a...

A véleményetekre illetve a tanácsotokra lennék kiváncsi, utazhatunk vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Április 7.dikén megyek majd 2 hónapos kislányommal a gyerekorvoshoz, 2dik havi kivizsgálásra, ekkkor 2 oltást is fog kapni. Terveink szerint 11.dikén utaztunk volna anyósómékhoz akik 320km re laknak, ez 4 óra ut, és két napot maradnánk. Nem tudom hogy ajánlatos e oltás után szaladgálni e a picivel, nem szivesen mennék ugy hogy belázasodik vagy egyéb gond felmerül utána.
2009. márc. 9. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem kockáztatnék :(
2009. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én se, de olyan erőszakos anyosom...:( gondolom oltás után pár nappal később is jöhetnek a tünetek?
2009. márc. 9. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
szia, ha lesz is oltási reakciója addigra el kell múljon, ha abba az időbe szokott aludni mikor mennétek szerintem nincs akadálya(enél az oltásnl+nem tudom mit kap, de a kötelezőnél nem szokott gond lenni)
2009. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Simán elmehettek. Ha az oltás után bármilyen reakció lenne, ez általában láz este kijön és egy Germiciddel elmúlik másnap reggelre. De pl az én gyerekeimnek egyáltalán nem volt ez sem . Ha csak ez tartana vissza, ne aggódj! Én mennék.
2009. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akor ha lesz reakcio az már az nap kijön, akor nyugodtan utazhatunk.... köszönöm
2009. márc. 9. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

1. vagyok. Nálunk az oltások másnapján délután jött a láz mindig, de tény, hogy nem ez az általános. Ha nem volt láz, akkor is 3-4 napig totál kivolt, nyüszögött, sírt egész nap, nulla alvás.

Érdekes anyósod van, nem túl gyerekcentrikus :(

2009. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig az 1. vok. Az is igaz, hogy ha 4 napig nincs semmi, akkor utána már nem lesz semmi gond.
2009. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is utazhattok. Elvileg egypket napon belul kijon a reakcio es 3-4l napra el is kell mulnia. Ha nem mulik, akkor nem mentek, ennyi.

De egyaltalan nem biztos, hogy barmi lesz. En is feltem tole, de semmi sem tortent, se lazas, se nyugos nem volt. Ket hosan kettot kapott, harom hosan ismet kettot, most negy hosan harmat fog es nalunk is ugy jon ki, hogy hetfon vagy kedden viszem oltasra, szombaton utazunk, raadasul mi 1500 km-t es repulunk. Es nincs is mas lehetoseg, mert igy kaptunk normal arban repjegyet, egy csaladravalo fel vagyonba kerul husvet kornyeken, tehat mennunk kell, nem tolhatjuk, arrol ne is beszeljunk, hogy egy vilag dolne ossze otthon kb harminc emberben, ha nem mennenk, mert meg nem latta senki sem a babankat, epp az oltasok miatt csak most tudunk eloszor menni, mert ezutan hosszabb ideig nem lesz masik, igy nem kell amiatt rohanni vissza.

En is csak annyit tudtam tenni az ugy erdekeben, hogy eredetileg penteken oltottak volna, de atrakattam az idopoontot het elejere, hogy ha lesz reakcio, akkor az ne utazas kozben jojjon elo.

2009. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!