Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám semmit nem hízott...

4 hós babám semmit nem hízott egy hét alatt, sőt fogyott 2 dkg-ot. Viszont 4 hét alatt hízott 52 dkg-ot. Ugye nem kell még aggódnom? (anyatejes, kisfiú, napi 5x eszik)

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,várok egy hetet,megnézem,mi lesz. Ugye még ne nyúljak pótláshoz?
2009. márc. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még várjál. A stagnálás lehetséges, 2 dkg fogyás meg lehet egy kaki, vagy pisi is. Hosszabb időszaknál viszont kérd ki az orvos, illetve a védőnő véleményét.
2009. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Minek méred minden nap?

Nem kell. Van olyan hét, hogy híznak a babák, van olyan hogy bizonyos héten nem vagy csak keveset híznak. Felesleges mindig mérni, csak neked okoz idegességet, másra nem nagyon jó. Tanácsadáson úgyis mérik, és ott úgyis megmondják ha gond van.

2009. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hetente 1x mérem. Mi eddig nem voltunk tanácsadáson, mert a doki jött ki házhoz. Csak 4 hét múlva megyünk először.
2009. márc. 9. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem voltam tanácsadáson, a doki mindig kijött oltani is, másra meg még nem kellett:) én is hetente megmérem hogy áll a súlya,szerintem fontos, mert igy vettem észre hogy keveseket eszik mert kezdett egyre kevesebbet hizni majd mult héten már semmit. Amig fél kilót hizik egy hó alatt, addig okés, de nálunk már az sem volt meg, igy hozzátápláltam a héten és hizott is 12 dekát:) szóval én igy nyugodtam meg.
2009. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!