Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog már járni a fiam?...

Mikor fog már járni a fiam? Nem vagyunk elkésve?

Figyelt kérdés

1 éves elmúlt már a fiam!(1 héttel)

És önállóan, nem kezdett el még járni!De nem is látom, hogy nagyon erölködne rajta...:)

Mászik ezerrel, a bútorok mentén feláll, és úgy ügyesen lépeked, néha elengedi, és megáll a lábán 2-3 mp-re!


Mikor fog elindulni?

Már annyira vaáááárom!:)


2011. máj. 7. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így volt egy évesen, most 14 hónapos és még mindig nem jár önállóan, de már áll egyedül. Ne siettesd, nem teszel jót vele, hidd el! El fog indulni!
2011. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem siettetem, csak már nagyon várom!


Másnak tapasztalat?

2011. máj. 7. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
szintén fiú,15 hónaposan indult el egyedül pár lépést.most 17 hónapos és ezerrel szalad.
2011. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hónapos korától mászkált a bútorok mellett kapaszkodva,1 éves kora elött egy héttel tette meg az első három lépését.Tegnap volt 13 hónapos,és pont hétfőn kezdett elkezdeni mászkálni,de olyan hírtelen,hogy csak néztünk!Ma már vígan körbejárja a lakást esés nélkűl!Én is sokalltam a 3 hónapot,amíg csak kapaszkodva mászkált.De azért csak összeszedte a bátorságát,és már szinte szalad!Csak figyeld meg,a tiéd is az egyik napról a másikra majd belelendűl!
2011. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a kislányom 14 hónapos lesz nemsokára

1 hete indult el önállóan.

egyik napról a másikra.

majd te is azt veszed észre hogy ott topog melletted

én is kint voltam a konyhában benézek a szobába és látom hogy fogja a két kezében a labdáját és egyedül sétál

csak egy kis támasz kellett neki

azóta egyedül megy..

szaladhatok is utána :)

kis makim..

2011. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam elmúlt 16 hónapos, és most szerdán indult el egyedül, mostmár a játszótéren, füvön stb. is megy, de még nagyon hamar elfárad.
2011. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Húú, akkor még van időnk, olyan jó lenne már vele kézenfogva menni..:)

2011. máj. 7. 13:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt szokták mmondani, hogy a felállástól számítva 3 hónap az önálló menés:)

Nálunk bejött:)

2011. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez a felállástól számítva 3 hónap az önálló járás, nálunk nagyon nem jött be. 7 hónaposan állt fel kisfiam, és "csak" egy évesen, azaz 5 hónap múlva indult el egyedül. Szóval erre ne alapozzon senki.
2011. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10 hónaposan áll tfel a fiam!


De jó lenne ha bejönne a 3 hónap!:))

2011. máj. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!