Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kislányom gurult,...

8 hós kislányom gurult, kúszott mászott most feláll kapaszkodva lépeget de nem ül! Kell fejleszteni hogy üljön? Mikor kell egy babának ülnie? Nem vagyunk elkésve?

Figyelt kérdés
szopi közben felhuzza magát megtámasztva ücsörög de nem sokáig.
2010. márc. 1. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
miénk 7 hós, de már elég rég ül. "Tanitottuk" ülni már elég rég..először csak az ágyhoz ültettük, úgy h támasztva legyen a háta..de aztán az ágy közepébe..s igy. S egyedül régóta ül
2010. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 9,5 hónapos.8 hónapos kora előtt felállt,lépegetett,de ülni majdnem 9 volt,mikor megtanult.Először csak térdelve ült a sarkai között,mostanában kezdett el rendesen,nyújtott lábbal ülni.Szerintem nincs semmi baj a babáddal,majd eljön az ideje neki is.Barátnőm fia 10,5 hónaposan ült egyedül.

További szép napot!

2010. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam ugyanígy volt. 7 hónapos múlt, amikor felállt, és rá két-három hétre ült csak stabilan. A felülés később jött, ő igazából először leült állásból.

Most 14 hónapos, fut, szalad, feláll, leül, minden rendben vele, csak győzzem követni...:)

2010. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Majd amikor eljön az ideje a te babádnál, mert minden kisgyerek más!Nem kell erőltetni sem az ülést, sem az állást!
2010. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI MEGNYUGODTAM!
2010. márc. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!