Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki cicin altat, rá tudja...

Aki cicin altat, rá tudja bízni vkire a babát, apára, nagyszülőre? El tudják vhogy altatni?

Figyelt kérdés
Az enyém amíg kisebb volt elaludt mamával is, apával is, de egy pár hónapja csak cicivel hajlandó. Mondjuk nagyon ritka, hogy nem vagyok itthon. És éjjel is, ha apa megy be hozzá, olyan keservesen tud sírni, hogy na. Egyébként most 13 hónapos.
2011. máj. 7. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is csak így alszik el a fiam!

Rajtam kívűl senkivel, nem hajlandó elaludni!:)


Ameddig kissebb volt 2-3-4 hónapos, addig elaludt mindenkivel.Nagyszülő, apja stb...


Most 1 éves!

2011. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az en kisfiam az eljen csak cicin aludt es rettento nehez volt leszoktatni rola.ha csak beraktam az agyaba nagyon sirt.mas nem tudta elaltatni.sok idobe telt mig el tudott aludnimagaban.szerintem ha tudod te is szoktatsd le rola mert igy eleg nehez lehet h mindig ott kell lenned az altatasnal.
2011. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyémek annak idején itthon csak cicin,nagyszülőknél viszont simán,maguktól aludtak el.:)
2011. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves, cicin alszik el!Apánál,vagy bárki másnál kézben is simán 2pillanat alatt álomba zuhan!Nekem csak cicin, vagy babakocsiban!
2011. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apával elalszik, némi sírás árán.


Szerintem tudják, hogy csak Anyánál van cici, másnál kénytelenek anélkül boldogulni. :)

2011. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém kb. 2 évesen aludt el az apjával először, azt is délután, a cicit is akkoriban hagytuk el. szóval amíg cicin aludt el, addig nem! a babakocsiban , autóban elaludt, de egyébként itthon csak cicivel.
2011. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!