Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harisnya-rövidnadrág mennyire,...

Harisnya-rövidnadrág mennyire, mekkora korig nem ciki kisfiú babáknak? Adnád rá így?

Figyelt kérdés
Vagy rövidnadrágot csak nyáron?
2011. máj. 8. 07:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kombináció a 70-es évekből maradt vissza. Nézd meg a régi fotókat. Részemről ha hideg van, hosszú naci, ha meleg van, akkor meg rövid.
2011. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4 hósak a fiaim, és ha hiszed, ha nem, jégeralsójuk van! :D Sajnos nem tudom, hol kapni ilyet, nekünk ajándékba adták.

Amúgy fiús harisnyát simán rájuk adnék, még a fehéret is.

2011. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem adnám így. Lányoknál el tudom képzelni, sőt adtam, adom is harisnyát szoknyával, legyen az bármilyen szoknya, de rövidnadrággal már se fiúnál, se lánynál nem tudom elképzelni, nekem furcsán néz ki, ahogy meglátom képeken. Akkor már inkább egy vékonyabb pamut melegítőalsó. Ha meg olyan jó idő van, akkor térdnadrág, rövidnadrág.
2011. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Utolsóval egyet értek. Nem tudom elképzelni se fiúnál se lánynál a harisnya-rövidnacit. Nekem ez nagyon furi.
2011. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én ráadnám. Szerintem egyáltalán nem ciki, viszont praktikus. Ha fiús színeket kombinálsz szerintem csináld nyugodtan.


De mondjuk én nem vagyok az a típus, aki szépségversenyt rendez pár hós babák között. Az enyém 15 hós és simán ráadnám ha épp úgy alakulna.

2011. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az oviban télen szinte minden fiú így volt bent és egyiknek sem volt baja vele. Nagyon praktikus, mert csak a rövidnacit kell levenni és az overált fel, azt egyedül is meg tudják csinálni még a kicsik is, míg a harisnyával sokszor nehezen boldogulnak.

Viszont utcára én nem adnék fiúra harisnyát. Ha hűvös van, akkor nadrágot, akár béleltet, harisnyát csak kifejezetten hidegben, akkor is csak hosszúnadrág alá.


Amúgy én már nem veszek több harisnyát a kisfiamnak, mert nagyon hamar tönkremennek még a drágák is, inkább jégeralsót. Abból 2 db 2000-2500 Ft körül van a C&A-ban és a H&M-ben és legalább 100% pamut, no meg sokkal tartósabb és esztétikusabb is :)

2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért ne adnám?Egy kisfiúnak még nem számít,majd ha nagyobb lesz.Én is hasonlóképpen voltam kiskoromban,főleg oviban.Úgyhogy senkinek semmi köze hozzá,add csak rá nyugodtan!
2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!