Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkázó lap a jobb?

Melyik pelenkázó lap a jobb?

Figyelt kérdés

Ami sík egyenes × méretű

vagy

az, aminek a két vége felfele ívelő × méretű?


Milyet érdemes venni?


2011. máj. 8. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a sík egyenest vettem, mert úgy gondoltam akkor, hogy azon később is jobban elfér a gyerkőc, könnyebb forgatni rajta, stb.

De lehet, hogy a másikkal is így lenne, nem tudom. Hátha ír valaki arról is.

2011. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a fajta kiságyra való, ehhez nem kell pelenkázó asztal, hanem rárakod a kiságyra és ott pelenkázod.


Tehát attól függ hogy van e pelenkázód. Ha van akkor nem kell ez a fajta, hanem a sima egyszerűis elég:)!


Remélem tudtam segiteni.

2011. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok, de van olyan íves oldalú is, amit pelenkázóra lehet tenni. Csak annak az alja is puha.
2011. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van pelenkázóasztalunk csak egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy mitől jobb az egyik a másiknál.

Max. annyi, hogy a gyerek nem fordul át olyan könnyen egyik oldaláról a másikra.

Úgyhogy, akkor marad a sík egyenes. Az mellé oldalra még tudok is rakni dolgokat, amik kellenek, hogy rögtön kéznél legyenek.


Köszi a segítséget ! :)))

2011. máj. 8. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

nekünk is olyan van mint amit a 2. válaszoló linkelt.


az íves azért jobb mert nehezebben tud róla lefordulni a baba, persze 5,6 hónapos korában már tök mindegy, nem akadály neki

2011. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!