Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezelitek babátok...

Hogyan kezelitek babátok hisztijét?

Figyelt kérdés
Nálunk a délutáni alvással van a legtöbbször probléma most 10 hónapos. Fáradt, vergődik, esik-kel, de aludni nem akar. Bármit csinálok csak ordít. Próbálom elaltatni, ha nem megy akkor babakocsi és séta 2 órán át. Lassan kinövi a kocsit.
2011. máj. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Most már azért ordít mert tudja, hogy ha ezt teszi akkor megkapja amit akar jelen esetben a babakocsit...

Sajnos ezt már csak következetességgel lehet ami kemény lesz pár napig de aztán megszokja!

Beleteszed a kiságyba megsimogatod és kimész! Sírni fog! 5 percenként menj vissza hozzá simogasd meg csitítgasd de ne vedd ki! Az álmosság legyűri előbb utóbb! Pár nap alatt megtanulja mi a szitu...

2011. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor sétálj vele.Mekkora babád van h kinövi a kocsit??amugy ez nem hiszti,lehet tulfárad és nem tud elaludni.
2011. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Rakd be az ágyba.Én soha nem altattam (akkor képesek ébrentartani magukat, csak hogy élvezhesség az altatást)

be az ágyba és ajtó becsuk.

Volt hogy csak negyed óra múlva aludtak el,de addig szépen elgügyögtek fekve.

2011. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%
Az elsőnek van igaza! Minél tovább tologatod a kocsiban annál nehezebb lesz a normál elalvásra rávenni!
2011. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

én meg nem vagyok benne biztos, hogy ez hiszti, de kétségtelen hogy ha az, akkor az első válaszolónak igaza van.


de azt is el tudom képzelni, hogy annyira fáradt addigra, hogy nem tud már elaludni. nincs mese, be kell fejezned a babakocsizást és meg kell tanítanod egyedül elaludni! épp itt az ideje :)


egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, én a hisztivel nem törődök, otthagyom a gyerekemet a földön fetrengve, aztán rájön, hogy nem ér vele célt, befejezi és jön oda hozzám egy kis szeretgetésre :)

de ha fáradt akkor lefektetem!

2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt a probléma. Nem tudtam, mit csináljak, aztán elolvastam a Suttogó c. könyv egyik fejezetét, melyben azt tanácsolják, hogy le kell tenni a babát, ha felkel vagy vergődik, stb..., akkor mindig szépen vissza kell fektetni. Első alkalommal vagy 50-szer tettük így vissza (nagy türelmet igényelt :)), második alkalommal csak 10-15-ször. Most, ha leteszem aludni, szépen fekszik, és pár perc alatt elalszik. Nekünk ez vált be.
2011. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éves lesz a babám és babakocsiban alszik el.Nincs erőm leszoktatni.Majd ha ő is úgy érzi változtatunk,de ez most így jó.
2011. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 10 hósom is ugyanezt az ellenállást tanísította, de az 1.-höz hasonlóan jártam el, és kb 1 hét alatt visszaálltunk a régi rendre. (Pedig nagyon durván sírt, nem akart aludni, egyszer ülve aludt el.:)) Csak én nem megyek ki mellőle, hanem ott vagyok, néha kiveszem megnyugodni, aztán rögtön vissza.
2011. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
0Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!