Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezelitek a gyerek (1...

Hogyan kezelitek a gyerek (1 éves) hisztijét?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, amikor egy olyan szituációba kerültök, hogy a gyerek elkezd hisztizni valami miatt pl. az utcán vagy boltban...Mit tesztek ilyenkor? Hogyan próbáljátok megnyugtatni?
2009. jún. 25. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
felveszem és mutatok neki vmit. de az én fiam az utcán általában rendben van, itthon vannak nehéz helyzetek amikor pl. enni kellene...
2009. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelemelterelés vagy ha az nem működik akkor ignorálás.
2009. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az az ignorálás????
2009. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

(ha nem ismered a szót te is beütheted a google-ba)

2009. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom...elég nehéz semmibe venni egy ordító gyereket, mondjuk mert nem mehet arra amerre szeretne...

Nálunk az a legnagyobb gond, hogy rövid ideig van el a babakocsiban, bevásárlókocsiban, kézben. Állandóan menne, szalad minden irányba. A boltba is és az utcán is. Persze mindig másfelé, mint azt mi szeretnénk. Mindent megfog, pakol...Nálatok nincs ilyen?

2009. jún. 25. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én elsüllyednék szégyenemben ha az utcán vonyítana!Én a hideg vizet és utána egy kis elbeszélgetést ajánlok!
2009. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. miért baj, ha sír 1 gyerek? esetleg próbáld meg, h énekelsz neki, v kineveted és mondod, húúú de csúnya hisztis vagy!!!! aki hisztizik, az buta.... bla-bla... és erről beszélsz neki, persze fel kell venni ehhez, nekem ez is be szokott válni.
2009. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy mindenki válaszolt, aki hasonló helyzetben van...
2009. jún. 26. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!