Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vatera mamik! :D Hogyan tudom...

Vatera mamik! :D Hogyan tudom megnézni, hogy hányan figyelnek egy általam is kívánt terméket?

Figyelt kérdés

Illetve: ha engem ír ki jelenlegi nyertesnek, akkor most az enyém , ugye? Úgy értem, hogy nem írná ki, ha lenne rajta levédett ajánlat?? Azt amúgy sem értem...:S

Köszönöm!


2011. máj. 10. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt csak akkor látod hányan figyelik, ha te adod el a terméket. Ha csak figyeled mert meg akarod venni, akkor nem látod, hogy még hányan figyelik.

Ha téged ír ki nyertesnek, akkor tied a cucc, hacsak nincs rajta minimálár amit nem értél el, de akkor úgyis szól már licitáláskor.

2011. máj. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm! Ezért keltem ma fel fél6-kor! :D HOgy megnyerjek e picikémnek 2 fisher price játékot! Tudom, elmebeteg vagyok ....:D

DE SIKERÜLT!!!


Jelenlegi ajánlat 5 600.-

De!A személyes menüben kiírja, hogy az én maximális ajánlatom 7 000.- (ezt akkor írtam be, amikor felüllicitáltak, és írta a vatera, hogy vki más levédett ajánlata magasabb)

Most akkor amit a termék lapján -ahol már szerepel,hogy megnyertem- irányadó az összeg? Vagy a maximális ajánlatot kell kifizetnem?


Még nem kaptam e-mailt.......

2011. máj. 10. 06:15
 3/4 A kérdező kommentje:

Óó, már megoldódott!! Az 5 600-ot kell fizetni!!! Jesssz!!!

Köszönöm a korán reggeli figyelmet és segítséget!! További szép napot!!!!!!!!!!! Az enyém már csodás :))))))))))

2011. máj. 10. 06:21
 4/4 anonim ***** válasza:
5600-at fogsz fizetni. (Plusz esetleges posta)
2011. máj. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!