Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretig mossátok a...

Mekkora méretig mossátok a babaruhákat a baba megszületése előtt?

Figyelt kérdés
Mi kaptunk rengeteg babaruhát rokonoktól, de vegyes méretek. Mennyi babaruhát mossak? elég csak fél éves koráig előkészítenem, vagy 1 éves koráig mossam át mindegyiket??
2011. máj. 10. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én csak az 56-os és 62-es méretet mostam ki előre.
2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csak az első két méretet mi esetünkben van 50-es is. én csak az 50-+56-osokat mostam ki. a 62-eseket még ki fogom pár hét múlva.



30 hetes kismama.

2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak az 56-os cuccokat mostam ki előre, meg pár kisebbet. Kicsinek saccolták a babát, 50 centivel született, szóval jó is volt minden. A 62-es rucikat olyan 6 hetes korában mostam ki, 7 hetes korától azt hordta. Aztán 9 hetesen már a 68-as cuccokat mostam, mert most 10 hetes múlt, és már azok kellenek. :) Szerintem nagyon előre felesleges kimosni.
2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én még csak 28. hetes vagyok, de jól teszem ugye, hogy már készülődöm?Rám szólt egy ismerősöm, hogy én még hová készülődöm. Szerintem jobb, ha megvan.

SZERINTETEK LESZ RÁ IDŐM, MIKOR MEGSZÜLETIK, HOGY MOSSAK TOVÁBBRA IS ELŐRE? ÉN SAJNA TELJESEN EGYEDÜL LESZEK A BABÁVAL, MERT KÜLFÖLDÖN ÉLÜNK.APUKA NAGYON SOKAT DOLGOZIK...

2011. máj. 10. 09:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 68-asig kimostam, a fiam 55 centivel született, nagyon jó volt hogy nem kellett válogatással meg hiánypótlással foglalkozni az első hetekben.
2011. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, lesz rá időd. A mosógépet csak el kell indítani, az mehet akkor is, ha épp ébren van a baba. Teregetni meg vagy akkor tudsz, ha alszik, vagy ha jó gyerek, akkor viszed magaddal. Persze itt már nagyobb babára gondolok, nem 1-2 hetesre. A lányom 10 hetes múlt, ha mondjuk teregetek, vagy szedem össze a ruhákat, akkor berakom a pihenőszékbe, és odateszem magam mellé.
2011. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, túlságosan kétségbe vagyok esve, és úgy képzelem a baba születése utáni életet, hogy soha nem fogok tudni aludni, és semmire nem lesz időm...
2011. máj. 10. 09:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, az első néhány hétben van rá esély. De napközben tudsz majd aludni, amikor a baba is alszik. Bár én nem vagyok normális, és olyankor inkább főztem, vagy takarítottam. Persze meg is látszott, kimerült voltam. Azóta előfordul gyakrabban, hogy a délutáni alvás időben én is ledőlök picit pihenni. :)
2011. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alinaaa ***** válasza:
Akkor te csak kellemesen fogsz csalódni, hisz felkészültél a legrosszabbra.:)
2011. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 10. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!