Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megviseli a babákat...

Nagyon megviseli a babákat amikor elveszik tőlük a cumisüveget?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam sajnos csak azzal hajlandó elaludni.Még nincs foga de úgy vélem már jobb lene inkább csőröspohárból innia este.Azzal is aludjon el.Ma már azzal aludt de olyan lekiismeret furdalásom van amiatt hogy lehet egy számára fontos dologtól fosztottam meg.Attól mindig megnyugodott!Rosszul teszem ha átszoktatom?
2009. márc. 10. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem! nálunk 6 hós a gyerkőc, de én már most sem hagyom, hogy a cumisüvegen elaludjon! Egyen, akár félálomban is, de utána szépen beteszem az ágyba, megkapja a cumiját,és aludjon el azzal. Szerencsére nálunk ebből nincsen is gond! Semmiképpen ne hagyd, hogy ennyire rászokjon a cumisüveges alvásra, mert a fogakat már ilyenkor is ronthatja! Na meg szerintem neked is kényelmesebb, ha a kiságyban, maga alszik el és nem neked kell elalvás után emelgetned egy évesen:-)
2009. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltuk de játszóscumival nem alszik el,mert öleli félig a cumisüveget!A kiságyában alszik el azzal nincs gond de a cumisüveggel együtt!Mikortól lehet pl.kabalával elalvásra szoktatni?
2009. márc. 10. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!