Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan folytassam a hozzátáplá...

Hogyan folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Már 1 hete eszünk almapürét de csak pár kanállal eszik meg belőle.Ma reggel kapott üveges alma-őszibarackot ebből egy kicsit többet evett.De úgy látom ez sem izlik annyira neki! Mert tejpépet is kap és abból megeszik már 150ml-t is/avval már kiváltottunk egy uzsonnát/Mi legyen a következő mit adjak neki?
2009. márc. 11. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 hónapos a kislányom.
2009. márc. 11. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a favorit a barackos-alma, nektek ez nem nyerő :) Meggyet, banánt, sütőtököt lehet még adni. A banánt nagyon szereti a manóm almával, de csak heti 1szer kap, mert a banán fogja a hasát. Sütőtököt nálunk csak is mértékben kap mert annyira nem szereti.

Egyébként nálunk kb 3 hét volt mire hajlandó volt normálisan elfogadni és megenni az almát, addig csak húzta a száját, nem ízlett neki ( 4 hósan 1hetesen kezdtem kóstoltatni. 5 hósan váltottuk ki az tízórait, ennek 2 hete már)

Nálunk kap még krumplit, répát, pasztinákot, rizst. Gesztenye illetve köles kóstolása folyamatban van, és szép lassan husis kajákat is szeretnék adni, valamint a babakekszet szeretném még elkezdeni.

Üdv: 5 és fél hós fiú mamija :)

2009. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na te szegény majd kapod te is az ívet. Én pár órája tettem fel egy hasonló kérdést, az én fiam is 4 hónapos és tegnap kezdtem el adni neki az alma-őszibarackot. Kaptam is a fejemre, hogy 4 hónaposan minek adok neki ilyeneket, pedig nagyon ízlett neki. Ma még azt kapja, aztán holnap a sütőtököt akarom megpróbálni (azt mondják az általában szeretik), aztán ha ez is megvan, akkor talán a répát próbálom meg. Vettem neki én is tejpépet, de azzal még egy picit várni szeretnék, mert édes (legalábbis gondolom én mert vaníliás) és nem akarom, hogy egyből ezt az ízt ismerje meg.

De nagyon örülök annak, hogy más is így gondolkodik :)

2009. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt az én kérdésem linkje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!