Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kisfiam fitymája,...

10 hetes kisfiam fitymája, úgy látom, egyre szűkebb. Már csak egy icipici lyuk van raja. Létezik, hogy megy össze?

Figyelt kérdés
Fürdésnél nem szoktam húzogatni, csak egyszer igazítom meg rajta a bőrt, hogy a lyuk láthatóvá váljon, és a popsikrémet a környékéről le tudjam áztatni. Vagy azt sem kéne? Akkor mi lesz az oda tapadó krémmel? Tényleg úgy látom, mintha összement volna. Féltem szegénykémet.
2009. márc. 11. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
azonnal vidd orvoshoz, mert később annyira összeszűkülhet, hogy még pisilni sem tud. most még könnyen gyógyítják, de később már nagyon fájdalmas lesz neki. még most indulj el vele!!!
2009. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húha, jól megijedtem. Az előb hívtam a dokit, azt mondta, rengeteg a vírusos betege, úgyhogy ne menjünk oda,majd holnap rendelés előtt, megbeszéltem vele. Remélem nem lesz baj. :(
2009. márc. 11. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
szia,3 hósan nekünk is így nézett ki, védőnőnk megmutatta hogy fürdésnél, vagy azután mikor lazább akkor visszakell húzni ameddig engedi és lemosni, mosz 16 hós és majdnem teljesen visszahúzható a bőr(egyik oldalon tapad csak félig), de minden este csináltuk, de erőszakkal nem szabad
2009. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocsi mosz=most

a doki rápillant, lehet ennyi is elég lesz mint nálunk, ha szépen pisil nem vagytok elkésve, ne aggódj

2009. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 11. 10:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Dokinéni megvizsgálta, semmi baj nincs, fürdésnél egyszer óvatosan hátra kell húzni, és átöblíteni. Minden jót!
2009. márc. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!