Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 3 hós babátokkal...

Mit csináltok 3 hós babátokkal egész nap, ha nem alszik?

Figyelt kérdés
Csörgőzök neki, játékokat mutogatok, beszélek hozzá sokat. De ha pl. mosogatni kell, vasalni vagy hasonlók, vagy épp e-mailt írok, lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem foglalkozom igazán vele. De ilyenkor is beszélek hozzá.
2009. márc. 11. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes a kisfiam. Beteszem a hordozóba, lerakom a játszószőnyegre, viszem magammal a lakás különböző pontjaira. Nem mondom, hogy sokáig feltalálja magát, így én csak akkor ülök a gép elé, ha Ő alszik. Ha ébren van, akkor én sem foglalkoztatom folyamatosan, van, hogy csak lesem, hogy mit csinál, keres-e stb. Sajnos még nincs jól el egyedül, max. 10 percet, de még nagyon picik ehhez szerintem.
2009. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 11 hetes a fiam. amikor nem alszik, de nem sír, én a játszószőnyegre teszem, és úgy csinálom a dolgomat. Ha netezek egy kicsit, akkor nincs velem a szobába, mert őt a nappaliba "hagyom", de szól neki a Halász Jutka CD, és gyakran megnézem, és beszélek is hozzá, de nekem is szokott ilyenkor azért lelki furdim lenni... :-)))
2009. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én babám három hónapos. Ő nagyon sokáig elvan a zenélőkörforgóval, csak sokszor kell újra felhúzni. A kiságyára felkötöttem egy gumit, arra mindenfélét lógattam. Azokkal jól elbeszélget, megfogja őket, így fél-egy órát is elvan. Nekem anyukám javasolta, hogy ne legyek vele állandóan, ha ébren van, mert ő így tud kibontakozni, neki is, mint mindenkinek kell idő, amikor egyedül van. Ha sír, vagy reklamál, akkor úgyis vele vagyok, szórakoztatom. Nekem is muszáj megtanítani, hogy ellegyen egyedül is kicsit, mert egyedül nevelem, nem lehetek minden percben vele.
2009. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de később még nehezebb lesz. Még jobban fogja igényelni a társaságodat.

A mai napig nem tetszik neki, ha nekiállok mosogatni.

2 éves!!!!!!

Nekem is nehezen ment az átállás, de megtanultam, hogy akkor csináljam a teendőimet amikor alszik.

Kitartás!

2009. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!